Zvláštny sen

Príspevok v téme: Zvláštny sen
jumbák

Včera sa mi sníval veľmi zvláštny sen. V tom sne som bol celebrita (nespomínam si či herec, spevák...) a zavolal mi Rozboril z Modrého z neba, že mám ísť za nejakým sotva dospelým dievčatkom do väzenia (nepamätám si, za čo tam bola). Tak som tam išiel, stretol som sa s ňou, rozprávali sme sa a ona ma neskôr poprosila, aby som napísal pohľadnicu, alebo list jej rodičom, v ktorom sa ospravedlňuje za to, že spáchala niečo zlé, za čo je vo väzení. Mala niečo s rukami, takže to nemohla napísať ona, a vo väzení ju nikto nemal rád, čiže by jej s tým nik nepomohol. Súhlasil som a odišiel domov. Až potom som zistil, že som sa toho dievčaťa zabudol spýtať na adresu, kde mám list poslať. Nevrátil som sa späť spýtať sa, lebo väzenie bolo na druhom konci Slovenska od miesta, kde som býval. Tak som hľadal v telefónnom zozname podľa jej priezviska dúfajúc, že natrafím na tú správnu osobu, ktorej poviem ospravedlnenie za to dievča. O pár minút za mnou prišiel Rozboril a povedal mi, aby som pátranie po rodičoch toho dievčaťa ukončil, pretože zomrela. Ako postavu vo sne ma to ranilo....Lenže ani po prebudení mi nebolo všetko jedno. Doteraz na ten sen myslím, a zdá sa mi, akoby som to dievča zo sna poznal, pričom som ju určite nikdy nevidel. Čo si myslíte, čo mohol ten sen znamenať?

Leela333

jumbák: Trochu sa upokoj ;-) Nemáš žiadny vážny problém, len chceš vysvetliť sen, ktorý ti už bol vysvetlený, tak o čom sa tu chceš ďalej baviť? To si ako máme každý založiť vlastnú tému o tom, čo sa nám snívalo? Ako by to na tom fóre vyzeralo :-D

Loveme

Zeby aj ja poziadam pani ja40, aby mi vysvetlila moj sen??? hehehe

jumbak, suhlasim s tebou :) ,ale ber to vlazne.o nic nejde, a este si predstav ze by tu bolo 5 rovnakych tem s nazvom SEN a ich obsah je temer totozny.

Izabelka_MT

ja40... áno mám momentálne maturity .....a dosť sa toho bojím ..aj o tom sa mi dosť sníva že som tam a odpovedám a nikto mi nepovie či som zmaturovala alebo nie

ja40

Izabelka skusim......
Hady predstavuju sice nebezpecenstvo,ale aj velku mudrost a mystiku.

Su okolo vas zavesene a vy sa ich bojite.
V skutocnosti su to ludia,ktorych sa bojite. Bojite sa resp.tazko verite aj tym,ktori to myslia s vami dobre.
To,ze chcete utekat a napokon stojite,znamena,ze ak mate nejaky problem,alebo nejaku zivotnu situaciu tak neprestanete sa tym zaoberat az kym tomu nepridete na korienok. Ste huzevnata a vytrvala,ale vzdy vas nieco odvedie od toho a vy stracate podu pod nohami. Nebojte sa celit vsetkym nastraham a prestante si mysliet,ze su vsetci proti vam. Viac si verte a skuste verit aspon tym,ktori si to zasluzia :-)

Izabelka_MT

Ja40.........
Dobrý deň prosím vás mohlo by ste aj mne pomôcť ????
Strašne často sa mi sníva o hadoch ....Proste idem po lúke, alebo ulicou a po zemi alebo okolo mňa sú zavesené samé hady sú malé a neútočia na mňa ale ja si ich strašne bojím ....Začnem pred nimi utekať, ale nedá sa mi vôbec bežať stále ma to len spomaľuje až nappokon stojím na jednom mieste ....