Pretrvavajuce cudne bolesti v nohe

Príspevok v téme: Pretrvavajuce cudne bolesti v nohe
876

Konkretne na palci.
Zhruba pred mesiacom mi to okolo klbu a celkovo spuchlo ze sa mi ani chodit nedalo a brutalne to bolelo. Dovtedy som s halluxmi velmi problem nemala, akurat ze na tejto pravej nohe ma to obcas mierne pobolievalo ak som nejako viac namahala nohu, dlhsie chodila. ale zrazu z nicoho nic pridem domov a noha spuchnuta ako uhorka. otras. brala som na to veral a fastumgel. po case sa mi v miernesej dobe stalo to iste aj s malickom ale s mensiou intenzitou potom to aj prestalo.
bolest z palca ustupila ale je tu stale, hlavne ked silnejsie dostupim,na spickach ked som a tak...
co to chce byt?

nik iny-ja

bude to unavova zlomenina...na sto pero, mal som to na oboch nohach, resp. prstoch......bral som na to svojho casu dake pomlete vajecne skrupiny, rozrobene vo vode, ci v mlieku a zabralo to...

876

zlato preto sa pytam ze ci s tym nema niekto skusenost :) ... a myslim ze na tomto fore sa popisali uz daleko vacsie hluposti :))

876

Ved som bola :D V krvi mi nic nenasli a poslali na ortopediu :D .. Ja som len zvedava dopredu :D Reku ci nema niekto skusenost alebo tak :D