Vyrážky na zadku

V.

Tiež som sa dlho trápila s vyrážkami na zadku ale tomu je už koniec. Našla som doma SUDO krém, ktorým mama natierala malú sestričku po okúpaní, tak som sa ho rozhodla vyskúšať tiež. Je to antiseptický krém. A po osprchovaní alebo aj inokedy som sa tým natrela a pomohlo mi to. Pomáha mi to aj po holení aby sa mi to nezapalovalo a nerobili červené bodky. Takže to môžete tiež určite vyskúšať, za pokus to stojí. Mne to pomáha :-)

miaa44

tiež môžem potvrdiť zinkovú masť alebo pastu zarobia ju v lekárni mňa stála 70 centov.. pred spaním sa osprchovať natrieť a o rána sa stiahnu samozrejme treba to opakovať viac krát, mne to pomáha aj na vyrážky po holení, ale určite to pomôže aj na akné na tvári :)

Enemy Janna

Baby- čo som ja skúsala, tak pomáha zinková masť :) nestojí veľa je to okolo 2 eur alebo tak v lekárniach a ked si to pár x natrete tak naozaj pomaha- hlavne pred spanim treba, vmasirovat do pokozky
inak čo ešte môžem odporučiť je kazdžý den si vycistit tu pokožku pletovou vodou a osprchovat pred tym

papucka78

Zdravím, ja sa tiež trápim takýmito vyrážkami už viac ako rok, skúšala som rôzne maste, ale nepomáhalo, jedno sa zahojilo, dve ďalšie sa objavili, bolo to bolestivé a ostali mi flaky po každej vyrážke, začala som si pravidelne robiť peeling a používam pleťovú vodu od Balley na problematickú pleť a čuduj sa svete, zatiaľ to funguje, ja som taká šťastná.

Lili752

Mám podobný problém ako vy všetky, skúsila som tiež všetko možné a z toho všetkého mi asi najviac zaberá olivový olej ráno a večer pred spánkom :)

nikčolka

Ahojte :-) Ja mám tiež s tým problém už 3 rok :-) Neviem čo mám robiť skúšam mastičky a nič nepomáha čo mám robiť prosím pomôžte mi ://

Elocom

Tiež som sa pokúšal pasovať s týmto problémom púdrami, vodičkami na akné a podobne, nič nezabralo iba ten púder troška, ale napadlo ma natrieť si to jednou dermálnou masťou ktorú mi predpísala kožná nie na tento problém a zabralo to :) Natieram si to jeden deň a už je vidieť pozitívny výsledok. Treba si to natierať ráno a na noc masťou Elocom masť (0,1% dermálna masť) nájdete to v každej lekárni a stojí asi 1€ . Dúfam,že vám to pomože ;)

anophelees

Tak ja poradim zaruceny sposob ako sa ich zbavit. Nenoste tanga ale normalne bavlnene nohavicky. Mam to odskusane na vlastnej kozi. :) Myslite si co chcete ale naozaj to zaberie. Zadok sa neobtiera o nohavice a hlavne sa nepoti. Samozrejme ze si ich sem tam mozte dat ale nie ich mat na beznom poriadku ako ja kedysi. Tiez som mala hlavu v smutku ako sa ich zbavit. No nielenze to priatelovi nevadilo ze ich mam ale este mi aj poradil. A trafil sa :-))

zdenkasss

Na pupínky na zadku skvěle zabírá krém z lékárny GLYCO A. Mažu tence ráno a večer a pupínky jsou pryč, pleť na zadečku je jako u miminka. Ze začátku to trošku štípe, v krému je nějaká kyselina, která způsobuje rychlejší odlučování zrohovatělé kůže, která právě pupínky způsobuje. Vyzkoušejte, zaručuji spokojenost. Vyzkoušela jsem všechno možné i nemožné, toto jediné skvěle zabírá.