Som tehotna?

Príspevok v téme: Som tehotna?
Breberus

Dobry den. uz druhy tyzden mi meska menstruacia, dnes som bola u gynekologicky ale povedala mi ze na tehotenstvo to nevyzera, ale ze to je este moc skoro, nieco sa tam zevraj tvori ale nevedela povedat ci som alebo niesom nehotna. povedala mi ze ma naliate prsia, a ze ak do dvoch tyzdnov nedostanem, mam prist. mne to nedalo a spravila som si doma test, ktory vysiel pozitivny. uz asi dva tydzne mam zvysenu teplotu a som naozaj moc unavena. myslite ze som tehotna?

11simonka5

Mne meskali 11dni a dva testy vysli pozityvne..hned na druhy den som sla k lekarovi a plod mal uz 7mm...takze je tam velka pravdepodobnost...dnes mam skoro dvojmesacnu zdravu a krasnu dcerku...gratulujem...:)

sheila.

Hej,hej to tak byva. Drzim teda palce, pre istotu za 3 dni skus este jeden test spravit. A ked bude aj ten pozitivny,tak sa mozte potichu zacat tesit :)

Breberus

no dufam ze mas pravdu, uz dlksie sme velmi chceli, a nic, a teraz sme si povedali ze teda este pockame, ze az tak za pol roka. a zrazu.... :) asi je naozaj pravda ze to pride vtedy ked to najmenej cakas :)