sen o výťahu

Príspevok v téme: sen o výťahu
Zuzana_

Ahojte dosť často sa mi sniva aj každy druhy mesiac o tom, že idem výťahom (konkrétne v paneláku kde bývam) a ten výťah nezastavil na mojom poschodí a šiel stále vyššie a vyššie. niekedy zastavil uplne hore na 12 poshodi a potom pomaly klesal až do šachty a inokedy nezastavi ani uplne hore a prerazil strechu bytovky.
Neviete čo to znamena?

Zuzana_

No neviem nemam ten pocit žeby som bola namyslena, skor sa citim ako menejcenna a zakomplexovana :). Nemam rada spoločnosť - oslavy, zabavy... žeby som sa mala kde preedvadzať,

Zuzana_

Aspoň že to neznamena nič zle :-), ale ten strach v tom sne je hrozny a hlavne vtedy ak ide uplne hore a potom začne klesať a ja sa bojim aby neklesal moc rýchlo ako odtrhnutý lebo by som sa zabila :-).

xdanielax

Zuzana_ - ja som take sny tiez mavala jedno obdobie, nie je to nic prijemne. Lenze ani som neprisla na to, co by to mohlo znamenat.. :-/

a
wreck - ja si viem celkom predstavit, ake je to stastie .....

wreck

ty dievca, ani nevies ake mas stastie ze som sa v nom neviezol aj ja a ze sme nezostali visiet na medziposchodi. :)))

(odpustite prosim prispevok. nevadi, ze nechapete, hlavne ze ja umieram od smiechu.) :D

mandolinka

Podľa snára:
výťah-viezť sa v ňom - Dočkáte sa útechy.
výťah-vidieť - Chceli by ste sa rýchlo vyšvihnúť, ale nepodarí sa vám to.