Dvojnasobne vratenie penazi?

Príspevok v téme: Dvojnasobne vratenie penazi?
butterflylad

Ahojte,
momentalne som doma, no dlhodobo zijem v Anglicku kde mi kamarat hovoril o tom ze posiela peniaze na jeden ucet a odttial mu potom chodi dvojnasobok spat na jeho ucet. Vraj to funguje len na jednu a dve £ ale aj tak sa mi tomu nechce verit. Nedava mi to zmysel co som mu aj povedala a ze sa mi zda divne, tak mi uz s tym potom dal pokoj. Vrta mi to ale v hlave a tak sa chcem spytat ci niekto nevie co je to za firmu, system..
Dakujem za odpovede

Maoam

Lost, minule tu bolo v novinach, ze nejaky anonymny bohac nechal Charite a miestnemu detskemu domovu v obalke par tisic eur v schranke :D. Dobre, co? Skoda, ze si to nepomylil s mojou schrankou :D.

lost

1 ci 2 libry z legalnych dovodov a psychologickeho predovsetkym..

poslem email 1 milionu ludi (hromadny spam)

staci aby sa 0.1% ozvalo a risklo to a ja mozem ist na dovolenku ;)

dnes nie je problem odoslat miliardu spamu denne..

toto je uz anticky trik ako hromadne odrbat ludi... a v 95% im to aj prejde.. ale tych 5% pojde sediet.. (v horsom pripade si ich nejaky nasraty a podvedeny clovek najde a zmasti ich az na vozicek - true story, neraz som o tom cital, co im aj uznam ze bolo slachetne .. i ked aj oni potom mali legalne problemy :D )

butterflylad

Hej.. mala tam byt libra :)
Jasne, tiez mi to pride podozrive ale nechapem ze ak je to podvod preco je to len na jednu a dve libry. Vraj ked poslal viac tak sa mu vratilo len to co poslal, takze sa neoplati poslat viac. Skusim to s tym jednym centom asi a uvidim :D ale az ked budem v UK lebo ani neviem to cislo uctu..

lost

aha, ten znak co tam chyba bude asi libra ?

pekny pokus, ale smiesny a staromodny :)

odkaz mu, nech sa snazi viac :D

kiddos...

lost

Mozes poslat aj mne 1000 Eur, ja ti poslem spat 2000 Eur :)

PS: az za 2000 rokov..

scam, podvod.. neexistuje nic taketo..

schvalne tam skus poslat 1 cent, ci ti poslu 2 spat ;)

(a potom posli 2 centy, potom 4 centy atd.. som zvedavy kedy zastavia, podla mna ihned pri prvom..)