Da sa zistit z krvi bulimia?

ohlalalalla

tak , krv bola uplne OK .
.. lenze, ja uz zacinam byt na tom psychicky dost zle :( .. chcem s tym prestat, sama !!! nechcem aby sa o tom niekto dozvedel, chcem to skusit sama :(( .. ako mam na to ist ?

Kirsten

Ohlalalalla-ja vraciam raz,2x za den,ale malinko jem.napr.ranajky kava,obed mala porcia-vyvratim,olovrant jablko,vecera-chlieb so sunkou,vyvratim.kazdy den.mne to lekar obvodak nezistil,ale casto mam kolapsy,kratkodobe hospitalizacie-vzdy rozhadzany krvny obraz.ale priamo mi to nezistili,lebo raz to je akoze z vycerpania,raz z toho,raz z tamtoho atd...tak nestresuj,ale ries to!rob s tym nieco.naozaj si chudunka,vyhladaj odb.pomoc uz teraz.lebo moze byt neskoro...

Maoam

ale vies o tom, ze s tvojou povodnou vahou na tvoju vysku si uz bola chuducka, ze?
ty si si nieco dostala do hlavy, comu si uverila :-/
na vysku 164cm mat 48/49kg, to si uz aj tak na hranici podvahy, takze vobec nebolo nutne chudnut..., bola to superuzasna chuducka vaha na tu vysku a urcite si vyzerala krasne s nou

44kg, to je chore, teda pre telo aj pre vyzor :-/, ale to vies aj sama

vsetko je v hlave a v sebavedomi, neviem, kolko mas rokov, ale skus popracovat na svojom sebavedomi a maj sa viac rada, aj keby si pribrala 6kg, si chuducka, nezabudaj na to :-)

lenze takto si znicis zdravie aj zvysky psychiky

ohlalalalla

viem,ze moja kamoska schudla..kazdy ju chvalil..
napriklad to..
alebo,citala som knihu diagnoza f50..a nejak sa mi to dostalo do hlavy..ze asi to raz skusim...ze by to slo rychlejsie dole..
a nakoniec:(((((

ohlalalalla

I tak ma najviac trapi,ze to nemam komu povedat :-( .. uz som z toho smutna,ale hlavne ma to stve ! ze sa nedokazem premoct,aby som to zas neurobila .. niekedy dam von aj uplnu malickost, co by som fakt nemusela,lebo z toho by nepribral nikto !! ..
kamaratke ani jednej by som to nepovedala,citila by som sa dost trapne .. a mame by som to povedala najradsej , sice sa bojim jej reakcie , urcite by mi riadne vynadala .. atd :( .. vobec netusim ako by som jej to mala povedat :(
.. chcem byt zas normalna,zdrava... i ked priberem tie 4kg naspat , vedela by som sa s tym zmierit .. ( mam 44 .. a predtym som mala vzdy 48-49kg a 164cm )
fakt netusim co s tym robit ..
zajtra mi pridu vysledky krvi ,tak sa velmi bojim:(

A Maoam,dakujem ti !

Maoam

tak ak to mas 1x denne,predpokladam, ze po nejakych kalorickejsich veciach, sladkosti a tak a inak sa stravujes normalne a dost pijes, mas dobry prisun mineralov, tak krv bude zrejme O.K.

ohlalalalla

maoam,
5-6 mesiacov , takmer kazdy den
ale, vyvratim vacsinou len to jedlo co zjem v "zachvate" .. inak co zjem normalne cez den to nie, jem vela ovocia/zeleniny , mliecne vyrobky , a aj vitaminy
a kazdy den vypijem viac ako 2l vody ..

Maoam

moze a nemusi

zavisi aj od toho, ako dlho uz, kolkokrat za den zvracias, kazdy den?, lebo su pacienti, ktori napr. zvracaju raz za den a inak maju aj normalnu stravu, vela piju, uzivaju nejake mineraly a telo, kym vladze, to stabilizuje a nemusis mat posun v elektrolytoch

niektore bulimicky pouzivaju ale aj laxativa, takze aj casto hnackuju

ale skuseny lekar by mal rozoznat PPP tohoto typu aj na zaklade inych veci, plet, pokozka, zuby, psychika...