Problem s penisom

Príspevok v téme: Problem s penisom
xxxxx123

mám 16 rokov a mam problem že moj penis nieje tak velký ako by som chcel... v normalnom stave má cca 5cm a ked sa postaví tak cca 10cm to nieje moc dobré preto by som potreboval poradiť niečo čo by to zmenilo viem že sa dá s tim niečo robiť no neviem čo... další problem je že mam zuženú predkožku čital som niečo otom no neviem čo mam robiť to je asi tak všetko v žiadnom pripade ale nechce chyrurgicke zakroky alebo niečo take a hambim sa to povedať rodičom a bliskim to neprichadza do uvahy čo mam robiť? pomožte mi :(

kojot

Kamarát.Ty bud rád že tá trápi takáto hlúposť.Veľa ľudí trpí na iné závažnejšie "hľúposti".Ako keby si svojho žabiaka ukazoval každý deň na verejnosťi.

xxxxx123

no nič ine ako vyrovnať sa s tým mi neostava, no ak fakt si myslite že to nieje take hrozne tak fajn dakujem za pomoc...

niekde som čítal ako niekto napisal že má 3cm ked sa mi postaví :/ tak to som ešte rád že mam aký mam a nie 3cm to by už fakt stoho nič nebolo

zuvinka

Júúj, nevešaj hlavu, veď máš len 16 rokov, ešte rastieš :) ale chápem, tak ako vy chlapi neustále riešite veľkosť penisu, tak mnohé baby zase riešia veľkosť pŕs a hlavne v puberte. Mne napríklad prsia najviac narástli v 16tich rokoch a potom stále len rástli a rástli až do 19tky, až som si vravela, no už by aj stačilo :D takže naozaj, hlavu hore, netreba sa stále sledovať a čakať zmenu veľkosti v priebehu jednej noci. A aj keby ti už nenarástol, tak ver tomu, že aj s 10cm sa dá viesť plnohodnotný sexuálny život :)

Nela41

Ver mi, že pri sexe ti tých 5 cm chýbať nebude. Už ti to aj wreck objasnil. Naozaj pri niektorých polohách by si si musel dávať pozor lebo by si narážal kde by si nemal a pre dievčatá je to veľmi bolestivé a ty pri vzrušení by si musel dávať pozor ako prirážaš.
Tieto keci o veľkých vtákoch sú preceňované z filmov, ale realita je iná. Možno to teraz nechápeš ale časom uvidíš že aj s menším šašom sa dá spraviť veľké divadlo ;)

eam

A to druhé čo ťa trápi, tak to ti mala preťahovať mama keď si bol maličký, na silu to nerob, chodí sa s tým urológovi, ambulantne ti to spraví. Nerob z komára somára. Na sex máš ešte čas, predkožku si dovtedy daj do poriadku, uvidíš že potom sa ti bude zdať aj väčší.A už tu bola téma čo majú malého, takže nie si sám.

xxxxx123

to sa ti lahko povie ked si vyvinutý ako maš byť. šak ked toby videlo dievča tak utečie druhý maju 15cm no ja len 10cm cca sice to je len 5cm no táto vec je velmi podstatná no možno mate pravdu ale ide oto že každý muž sa citi byť menej cenný potom :(

a ohladom tej predkožky, budem skúšať nejakú dobu to pretahovať možem si ubližiť ak to budem robiť nasilu? ani nie nasilu pojdem postupne a uvidím ak nepomože počul som o nejakom kreme ktorý to vylieči a vela ludom to pomohlo... zase nemam to tak že s predkožkou ani nepohnem ide to no najviac sa dá asi len tak že mi vydno vrchnú čast z žaluda no len vrchnú... neviem ako mam popísať, no ak to ani nič nepomože neostava nič ine ako tá obriezka, ja nemam rad operacie a ešte by som zvladol operaciu všeličoho no to že by každý vedel že mi rezali penis to by som sa radšej odstrelil ešte som otom nikomu nikdy nepovedal a ani nenaberiem odvahu to som si istý
je to strašne tažká situacia

wreck

xxxxx123, ano viem o com hovoris a prave preto ti hovorim naspat: aj pri 15cm existuju polohy, ktore si neuzijes, pretoze sa nebudes moct do nej ponorit cely. chapes? budes musiet TY davat pozor, aby si isel len asi do troch stvrtin, inak jej budes narazat na krcok maternice a to je bolestive.

nela41 ti dobre napisala.

xxxxx123

niečo otom viem a viem že 10cm určite nieje dobré! to viem isto viem že zase takých 20cp to je už velký taký by som ani nechcel, no takých aspon 12 až 15cm by som rád kto je chlap vie očom vravím, to nieje len tak :(

Nela41

Vôbec sa nemusíš trápiť preboha 10 cm je akurát... aspoň budeš môcť byť dnu "cely" pričom tí obdarenejší sa veľakrát do baby celý nezmestia a keď to preženú vznikajú rôzne poranenia a bolesť pre babu takže asi tak ;)
A čo sa týka predkožky inak ako chirurgicky to asi nevyriešiš