ako vsetko zmenit

Príspevok v téme: ako vsetko zmenit
jojo22

ahojte,mam problem... neviem komu to mam povedat tak to aspon napisem tu...prosim snazte sa mi poradite a nie sudit ma dakujem :( takze moj problem spociva v tom ze velmi by som potreboval spriaznenu dušu ale nedokazem ju najst...proste dievca co ma bude chapat a ja budem chapat ju,moja situacia je dost zamotana kedze mam ciastocne zlu minulost ked som mal viacero dievcat,vysluzil som si povest suknickara.(Ano ciastocne možno stale tak posobim,kedze sa aktivne venujem posilnovaniu,staram sa o seba.) ale neviem ako tuto minulost zmenit,mam pocit ze kazdy ma len využiva proste nemam sa na koho obratit ked to potrebujem... jedina opora je clen mojej rodiny.Fakt ma to velmi trapi,ja viem ze za to si moze aj sam.. ale chcel by som zacat od znova.Prosim poradte mi dakujem

ellyy

velkym problemom v dnesnej dobe je, ze vela ludi ma dnes najst si vhodneho partnera a predovsetkym muzi, poradim ti jednu vec, prestan hladat lasku, zacni milovat sam seba a venuj sa tomu co ta bavi,uzivaj si toto obdobie, laska pride, ked to budes najmenej cakat :-))) Znie to divne, ale funguje to, ver mi :-) a minulost nie je dolezita, kazdy mame nejaku minulost, dolezite je, aby si sa poucil :-)

sewie

no "karma" je svina...ano, mozes si za to sam,ale co uz, kazdy ma nejaku minulost a porobil somariny-to nezmenis ale mozes sa chovat inak...neries co si myslia ostatni, jedina osoba ktoru budes musiet presvadcit co si za cloveka-bude ta dotycna o ktoru budes stat...bude to asi tazsie lebo okolie jej bude rozpravat veci z tvojej minulosti, ale ak nebude hlupa bude vediet ze ludia sa menia-a jedine ty ju budes musiet presvedcit ze to tak je

zewa

Tak jednoducho začni odznova. Ostatných zatiaľ nerieš. Časom si ľudia všimnú tvoju zmenu. Ale nesmieš poľaviť a vrátiť sa k predošlému životu. Urob to hlavne pre seba. Každý z ľudí zažil niečo za čo sa hambi. Ty sa s tým musíš vyrovnať, prijať svoju minulosť. Ak sa tí to nebude dariť, ešte stále môžeš absolvovať pár sedení s terapeutom. Držím palce!