Neviem co robit ako sa s tym zmierit?

Príspevok v téme: Neviem co robit ako sa s tym zmierit?
sisialana

ahojte ... mám priateľa 2 roky budeme za chvílu spolu.. ale máme vzťah na dialku a este zo zaciatku vztahu sme si vraveli co a ako to bolo predtym a on mi povedal, ze si predtym ked bol mladsi zaplatil sex... cize bol so stetkou.... nvm mam obdobia kedy sa cez to nedokazem preniest.... a este je tu jeden problem... neznasam ked pije co i len pivo... boli s tym problemy, ako niezeby ma bil alebo co ale proste tym, ze je vztah na dialku tak som nevedela nic o nom.. a vtedy proste pil... :(( som zufala poradte

danube

Hmmm, velmi strucne - riesenie celej situacie dala samotna autorka " normalne by som potrebovala asi psychologicku nato". Ja len doplnim ze nie len "na to" ale pre seba, pretoze to co tu predviedla je chore, a autorka ma dost vazny problem. Chlapec vo svojej uprimnosti sa zdoveril o svojej minulosti co vonkoncom nemusel. Ale urobil dobre - este v zarodku uvidel choru, nevyrovnanu povahu svojej priatelky. Pevne verim, ze chlapec si najde v dohladnej dobe skutocnu priatelku, a nie zenu s vaznym psychickym problemom.

sisialana

s tym pivom som uz pisala, ze mi slubil, ze ho pit nebude a aj napriek tomu mi klamal.. to ma najviac nanom sklamalo.. a dokonca teraz si pridal na fb nejake dievca, ze vraj kvoli tomu, ze si s nou pisal o nejakom hracovi.. pritom on fb ma len vraj kvoli mne.. a par kamaratom...

Martinka86

sisialena - ty nie si do neho skutočne zamilovaná - milovať človeka znamenať spoznať ho aký je a pozerať sa dopredu - ak ho naozaj miluješ to čo bolo bolo - už nerieš
s pivom - otvorene sa s nim o tom porozpravaj - že ti to vadí - urobiť nejaký spoločný kompromis
to je môj názor

kungfu

A co by si chcela poradit?

Mate zaujimavy vztah. On ti nieco raz za cas na dialku zatelefonuje a ty to hodis sem na forum a ohovoris ho.

Co sa tyka piva: Stava sa, ze ludia si obcas daju pivo. A stava sa , ze obcas maju aj s niekym sex. Ak si z toho zufala, tak by si mala zajst k psychiatrovi.

ellyy

ja tomu fakt nerozumiem, ale teraz vseobecne, preco si prepana jana niekto hlada partnera z ineho mesta, ked to potom nezvlada? Zo skusenosti zo svojho okolia ani jednemu nevysla znamost na dialku, popalili sa viac krat no napriek tomu si znova nasli priatela z ineho mesta a podozrievali ho..., ja by som ti odporucila dat si na chvilku pauzu od priatela napr tyzden, aby si si uvedomila co vlastne chces, zvazila ci ti za to stoji alebo nie, spis si to na nejaky papierik jeho dobre vlastnosti jeho negativne vlastnosti, snad ti to pomoze :-), a ked to len vyskusal (sex za peniaze) a nemal vtedy priatelku ja by som to vobec neriesila, kolko muzov ma nezavazny sex bez toho, aby mali priatelku? Proste muzom to chyba ja v tom nevidim rozdiel ci je to za peniaze, alebo s nejakou holkou na diskoteke, ktoru poriadne ani nepozna, pokial je verny nie je co riesit :-) myslim, si ze take veci by si partner mal nechat pre seba, mne moj partner ani raz nehovoril o svojich byvalkach aj ked som sa ho na to pytala, proste je to jeho minulost a bral na mna ohlad

sisialana

a co sa tyka tych krizových situácii.. vela som uz sa aj naplakala kvoli tomu.. ale nvm ja som typ dievcata, ktore je poznacene predoslymi vztahmi kde mi chlapi klamali kam idu a tak... proste sa strasne bojim a mam blok je ista doba keby chcem s nim skoncit nikdy ho uz nevidiet ale zase na druhej strane prejde nejaky cas cca2-3dni a chcem s nim byt opat... fakt uz nvm.. normalne by som potrebovala asi psychologicku nato

sisialana

ono povedal mi to ze bol mlady a hlupy tak preto to raz vyskusal.. a co sa tyka toho piva .. viem, ze si kazdý chlap zájde nato pivo.. ale proste to my sme boli spolu cez prázdniny 3 mesiace vkuse.. a ako to pitie jemu staci naozaj malo a je spity... a ja som proste na nom ten spity vyraz neskutocne nenavidela.. a mám obavy ked sa mi neozyva ze co robi a tak.. slubil mi, ze sa uz kompletne nicoho nedotkne ze ani pivo nic.. iba ked budeme spolu tak nejake vinko alebo sampus... ale aj tak stale si ho da... proste na nete mi tvrdi nie nieee nic nepijem zadne pivo a tak.. proste ze zaspal... a potom ked som s nim osobne tak ako povedal mi ze ano pil, ze mi klamal bo ze by som sa hnevala.. som uz naozaj beznadejna momentalne sme opat pohadany.. :( pretoze si zase to jedno pivo dal.. aj ked vravel, ze s ineda...:(((

natusa42

elly ma pravdu s tym zaciatkom,ze sa vlastne nepoznate v krizovych situaciach,a ver mi,to je dost dolezite,tiez som az v tych krizovych situaciach prisla na to,ze moj priatel nie je normalny...:(

natusa42

uf,tak to je silná káva,ked si nechal platiť za sex...štetku a tak ..to by som nezniesla u svojho priateľa ..proste nie ...som na toto veľmi háklivá,ešte sa ti divím,že s ním si ..a to pitie už ako bonus ..nenašla si si dobrého priateľa pre seba ..v tomto naozaj nie,nepoznám ho síce,ale zle to už iba znie.prepáč za úprimnosž a tá dialka je ešte horšia ako už asi všetko ostatné ,wwwr ..nedokázala by som mažť vzťah na dialku,uiž nie som pubertáčka

ellyy

vztah na dialku je velmi narocny, pretoze nepoznas priatela v beznych situaciach, vidite sa len obcas a zrejme si bud telefonuje alebo pouzivate na komunikaciu internet, treba si uvedomit, ze toto nie je skutocny vztah, nepoznate sa, je to akesi idealizovanie vztahu, pretoze neviem ako reagujete v beznych pripadne krizovych situaciach co neskor moze byt dost velky problem,predovsetkym by si si mala uvedomit co vlastne chces, 2 roky ste spolu a uz 2 roky ta to trapi?? Povedal ti preco si zaplatil stetku, ci bol vo vztahu a podviedol priatelku alebo mu to chybalo? Mala si niekedy dovod neverit mu? Preco si mu nepovedala ako to vnimas a ze sa cez to niekedy nedokazes preniest, ked ti to tak velmi vadi? Pises, ze si rad vypije pivo, vela ludi pije pivo ale v akom mnozstve? Pokial si zajde na pivo sem tam podla mna na tom nic nie je, pokial sa opije tak ze o sebe nevie to uz problem je...Ak ti to vadi mala by si mu to povedat, ale v ziadnom pripade na neho tlacit, pretoze vacsina ludi, ked od nich ziadas, aby prestali pit alebo fajcit tak just neprestanu, musi si to uvedomit sam...