Keď suložíme strašne plynuje!/slovensky prdí/

Príspevok v téme: Keď suložíme strašne plynuje!/slovensky prdí/
SStefan

Neviem či je to normálne,ale keď sa bozkávame,tak je všetko vporiadku,ale ako do nej zasuniem penis tak strašne prdí,je mi to trapné,lebo často sa i zlaknem a odrádza ma to a dokonca mi skonči erekcia. K lekarovi nechce isť,čo s tym..je pekná,ale prdí v každej polohe i keď sexujeme na lačno i po jedle...je to neprijemné...pochopil som až teraz,čo to malo znamenať,keď sa ma pýtal jej byvalý prieteľ...či je všetko v poriadku?

dobra vila

No mne je tej baby skutocne luto.
Neviem, preco pisete, ze jej nie je hanby, ved zjavne ju to trapi, ked sa chce rozist a ked pri orale ma zvierac nasilu stiahnuty. Predpokladam vsak, ze asi ani nemate casty sex, ciii? Aspon tak by som si to vysvetlovala, ked ju to trapi, tak sa toho distancuje.
Podla mna aj dovod, preco nejde k lekarovi je ten, ze by jej to bolo neprijemne a trapne. Neviem, co by s nou spravili, ci by to vedeli vobec vyriesit, ja to vidim skor naordinovanim nejakych liekov, lebo co ine, ak je zdrava v inom smere? Pises, ze prdi stale, hocico zje a v hociktorej hodine. Aj ten, co ma problem s travenim, neprdi nonstop. Avsak jednoducho svoje zabrany musi prekonat! To ze na to kasle jednu dobu je jedna vec, ale snad nechce prdiet pri kazdom sexe po cele roky?!! To by odradilo kazdeho. Mala by sa tesit, ze pri nej stoji priatel, ktory ju podporuje a zacat to riesit. Neviem ako dlho ste spolu, ale urcite jej nepovedz, jej davas kopacky, lebo prdi pri sexe...ale k tomu lekarovi ju dokop!!

AdamKrt

Tie prdy ma kazdy clovek obmedzene. Je to len plyn, ktory tvoria bakterie pri rozklade. Je ho obmedzene mnozstvo. Preto, ak by prdela, staci pouzit napr. vibrator, nechaj ju "vyprdiet", ked sa bude robit vybratorom, samozrejme pri otvorenom okne. Mnozstvo plynu neni nekonecne a potom by uz nemal byt problem pri klasickej sulozi s prdmi.

Avsak urcite to nie su vaginalny prdy ??? Co ked je to smradlavy vaginalny prd, pretoze ma trebars nejaky zapal, kvasinky atd....

AlexSandra

Velmi zaujimavy ukaz. Cloveka by mohlo napadnut, ci to nie je zo stresu? Ale mozu sa zo stresu narobit tolke plyny? A mimo sexu ziadne vyrazne vetry? Tak potom ozaj psychika.

No ako mna by do postele nedostal nik, keby som mala tento problem. Ak sa aj hanbi lekarov, je mi zvlastne, ze pred milovanym clovekom, od ktoreho zrejme ocakava nejaky obdiv (?), sa nehanbi nielen svoj problem slovne naznacit, ale i naplno predviest.

Ak tomu chces dat sancu, skuste si viac vypit (ty menej, nech cekujes situaciu) a ked to bude menej intenzivne, vies, kde je pramen problemu..

AdamKrt

Bude mat zle travenie. Treba popracovat na crevnej miklofore, zlepsit travenie, vyhybat sa potravinam, co sposobuju plynnatost, zahrnut do nich naopak tie, ktore ju zmiernuju, ako je vhodna rasca. Atd.

Nebudu prdy nebude problem.

Alebo hlasnu hudbu a osviezovac vzduchu...? :)

xxxxxxxxxxxx

je to na nej ona by s tym mala nieco urobit, pokial nieje schopna sa ist vysetrit a nieco s tym urobit ty s tym nespravis asi nic. povedz jej ze je ti to neprijemne ...neviem musi to byt zvlastna holka ze sa nehanbi a ze kludne sexuje a prdikuje si pri tom mne by to prekazalo a citila by som sa trapne.

SSStefan

Su to prdy so zápachom,nie vaginálne čo vznikaju podtlakom pri suloži. Je to pekná holka,myslím,že i ona je z toho nešťastná,no sex s ňou ma odrádza,včera som ju robil orálne a cítil som,že z celej sily ma zatiahnutý zvierač na riťke,no i tak si uprdla.....no neviem čo s tým,k lekárovi nechce,že aby sme sa rozišli....

majkyy111

vyzera to na ojedinely syndrom, tzv. sexum hyperprdum... liecba bude narocna ale moderna medicina by to mohla zvladnut