Bolest v bruchu!

Príspevok v téme: Bolest v bruchu!
mato4875412

už pred pár dnami som zjedol jednu celú šalatovu uhorku a asi po 5min po zjedení ma začalo bolieť strašne od hrdla až k žaludku no v žaludku najhoršie!
taká bolesť ako pichanie a proste strašna bolesť no najviac v oblasti žaludka... aj mi všetko trplo od bolesti nedalo sa vydržať trva to asi tak 30minut a potom prestane opakuje sa to asi každých 15sekund a trvá asi 10sekund! fakt to velmi bolí myslel som že to odtoho že som to zjedol naraz no dnes som ani nezačal jesť dalšiu uhorku a okamžite bojesť v žaludku....
odčoho to je čo treba robiť?

Jessica.

To je divné, že aj keď Vás to bolí, dokážete ešte počítať aj to, že koľko Vás to bolí. Treba si dať pancreolan, a bez odporúčania lekára uhorku už viac nejesť. Môžete mať na ňu alergiu. Takže prvá pomoc - bylinkové čaje , Pancreolan , Paralen ...
A treba zájsť hneď ako to bude možné (najlepšie zajtra) alebo ak to bude možné k lekárovi, ak to bude nutné ísť na pohotovosť , alebo privolať pohotovosť, záchranku..hocičo , ved predsa zdravie je to najcennejšie a to najdôležitejšie , čo máme!!!
veľa šťastia, pevné zdravie, silnú vôľu, pri odhalovaní príčiny, a nezabúdajte sa liečiť, a nemusí to byť z tej uhorky..pa