prsia- prosím o názor

Príspevok v téme: prsia- prosím o názor
sandely

ahojte,
mám 16 rokov,a kvôli mojej diléme z malého poprsia som si objenala tabletky extra prsia plus štíhla línia.
dočitala som sa, že posobi to aj na upravu menzesu a potlačaniu akné.
Viem že je ešte skoro, uvedomujem si to ... ale aj tak by som rada počula váš názor na vec. resp. myslím že čomu am to môže vystaviť a podobne ... ďakujem:)

emillly

ja som si tie tabletky objednala tiež asi pred 8 rokmi ked som mala 19 a nepomohli mi vôbec, prsia nenarástli ani o milimeter, zbytočne si vyhodila peniaze, ked som mala 23-24 tak mi narástli o niečo, mám ich tak akurát, ešte ti narastú ja som v 16 ledva zohnala nejakú podprdu, čo to riešiš tak skoro... ešte si mladá na takéto tabletky a aj úpravu menzesu počkaj pár rokov a ked to nebude dobre, vtedy to rieš nie v 16

Lulu2011

suhlasim s miou, ale zase som skepticka tiez, vacsinou to aj tak obsahuje len bylinky a soju ako nahrada estrogenu a to vsetko su veci, ktore velky efekt neurobia, iba ak placebo

jankaaaaaaaa

tie tabletky ti na bolestivy menzes nepomozu a antiku si isto nedavj predpisovat v 16tke.. radsej si kup bylimkove caje z lekarne a uzivaj vysoke davky magnezia den pred a pocas menzesu

sandely

dakujem za nazor :D ... no anglictinu mi netreba tu mavam 16 hodin tyzdenne a uz mi z nej hrabe a tance tiež :) ...
len som nevedela ake ma kto s tym skuusenoti preto sa pyytam ... chcela som ju hlavne od bolesti a od kramov ... len som sa nevedela rozhodnut ci toto ci antika :)

jankaaaaaaaa

nicomu. nijako ti to nepomoze, radsej sa modli aby ti to neposkodilo. tie tabletky absolutne na nic nezaberaju, ani na prsia, ani na menzes ani na akne. je to vymysel a reklama. za tie peniaze si si mohla radsej zaplatit nejake hodiny tanca, anglictiny ci fitness. to ti pomoze urcite viac ako tabletky