Astralne cestovanie

pan d.

Astralne cestovanie naozaj funguje, jedna vestica ma takto ocistovala, ale daj si pozor, lebo sa nemusis vratit a moze ta to sakramensky poznacit tak, ze budes cvok.

lost

hmm zaujimave, tak pokracuj dalej, tesim sa na dalsie pribehy, znie to fakt zaujimavo :)
mna uz tato realita nudi, tak tiez by som sa na to dal :D
lenze by som asi nemal na to nervy :)

piliňák

Takže po asi dvoch mesiacoch som nadobudol zopár zážitkov. Nedovolil by som si povedať, že som svoje telo opustil naozaj, pretože to malo charakter skôr živých snov, ale je možné, že sa mi to podarilo. Príliš ďaleko od tela som sa však nedostal. Na ukážku uvádzam môj najzaujímavejší zážitok, tak posúďte sami, či mohlo ísť o naozajstný mimotelový zážitok:
Mal som sen s pochybnosťou o tom, či ide o skutočnosť. Skákal som do vzduchu, ale padal som na zem ako v realite. Na tretí raz sa mi podarilo vyskočiť tak, že som zostal zavesený vo vzduchu. V tom okamihu som sa teda uistil, že ide naozaj iba o sen. Uvedomil som si, že sa nachádzam na posteli. podobne ako predtým som videl svoju izbu ale detaily som neskúmal, tak neviem, či bolo všetko v poriadku. Tma by však v žiadnom prípade neumožňovala vidieť tak dobre. Hneď som si zažiadal opustiť svoje telo a okamžite sa mi to aj splnilo. A to bez akýchkoľvek sprievodných pocitov či iných javov. Vyhodilo ma to napravo trochu k nohám na zem. Keď som vstával zo zeme, všimol som si, že som oblečený. Ešte v sede som chcel preskúmať svoju ľavú ruku, ale upustil som od tohto zámeru a postavil som sa. Asi bez krkov som sa premiestnil ku stene pri dvere. V izbe chýbali detaily, ako veci na zemi a zavesený uterák, či vypínač na stene, ale pravdu povediac som svoju izbu veľmi neskúmal, je teda možné, že som to všetko iba proste prehliadol. Pravú ruku som bez odporu vložil do steny vedľa dverí. Rozhodol som sa teda, že celý preletím cez stenu. Keď som bol vo vnútri steny tak som sa zasekol a vtiahlo ma to naspäť do tela. Spozoroval som, že ležím na chrbte a pravú ruku som mal priležanú. Zazvonil budík (na mobile 4:45) a zobudil som sa.

xxxxxxxxxxxx

mne osobne sa to podarilo dvakrat ale len na chvilu /lebo som sa zlakla/ a bolo to samovolne. Chcela som si tento stav navodit ale nepodarilo sa mi to. :) tak ja si na to musim pocakat az sa to opat udeje :-D

m,mlk

piliňák, práveže nie.
V tej knihe to píše, že nie sú dôkazy na to, že duša vycestuje z tela naozaj. Len škoda, že to uvedú v poslednej kapitole knihy. A človek dovtedy číta, číta, a teší sa, že podľa tých návodov sa naučí astrálne cestovať.
Ale keď nájdeš ešte niečo o tom na nete, daj vedieť. Táto téma ma zaujíma.

piliňák

m,mlk
Dakujem za objasnenie takze nejaky ujko ten text napisal iba preto aby poblaznil svojich studentov ktori si budu mysliet ze naozaj astralne cestuju aby mu za to ze ich to "naucil" dobre zaplatili :-)
Pripadne to napisal clovek ktory bol oklamany takymto chytrim ujkom a veri ze to tak naozaj funguje.
Nevadi vyskusat to mozem aj tak.

m,mlk

A hej, návod v tej knihe funguje. Skúsila som to, a človek sa naozaj dostane "niekam". Je to však len alternatíva k bdelému stavu alebo spánku. Je to proste istý stav, avšak nie je to ozajstné vycestovanie "duše" z tela.

m,mlk

piliňák,
prečítala som celý ten dokument zo stránky, ktorú si poslal. Avšak na záver sa mi to prestalo páčiť. Píšu tam, že astrálne cestovanie je len výplod mozgu, a teda nie je možné nikam reálne cestovať a vidieť napr. iné krajiny. Je to potom vôbec astrálne cestovanie?
Podľa mňa astrálne cestovanie môže byť uskutočniteľné, ale techniky v tej knihe popisujú niečo iné.