Holenie-baby potrebujem poradiť

jankaaaaaaaaa

ved pouzivaj ziletky. to mas overene a na chlpy to ma taky isty efekt ako depil. krem. takze zbytocne vyhodene peniaze za depil. krem, ktory ti moze vyhodit vyrazky a tak dalej. ziletky su proste klasika

Zuza

Baby Ďakujem za rady, no som z toho Dilino...veď skúsim ten dep. sprej čo to spraví a keď nie tak budem hľadať do dovolenky iné riešenie ;)

Catali_na

jankaaaa ja viem.. žiletka a depil. krem je to isté..ale ak sme lenivé holiť sa žiletkou (čo mňa raz baví, raz nie) tak depil. krém je super riešenie... ja mám s aloe vera na citlivú pokožku., tak mne sa také niečo ešte nestalo

jankaaaaaaaaa

dep. krem je taky isty ucinny ako ziletka., nic viac natom nieje. taktiez iby odstrani chlpky co trcia nad kozou, takze pokozka bude taka ista ako po oholeni ziletky. navyse mne sa po dep. kreme vyhodili neskutocne vyrazky, mala som cel nohy cervene, palili ma.. ako popalene.. a to trvalo asi 3-4 dni

Catali_na

Ja som sa na dovolenke holila žiletkou a nič :) neviem prečo vymýšlaš a nezoberieš si klasiku :D ale nie... podla mňa je depil. krém super.! mala som od veet a je parádny..až na to že sa mi nie vždy chcelo čakať než to účinkuje..ale zatiaľ som si umyla vlasy... :D teraz mám depil. krém z dm balea..aj ten je podla mňa super a učinný!! :)

Nela41

Je to blbosť, ja by som odporučila deň dva pred dovolenkou ísť na depiláciu do salónu. Je pravda, že ťa to výjde drahšie ako keby si sa mala o to sama starať ale nebudeš musieť šaškovať na dovolenke so žiletkami a budeš kvalitne hladučká. Určite neinvestuj do veet prípravkov, kvalitný nie je ani jeden. Keď už tak hocijaká forma depilácie (vosk, cukrová pasta, epilátor -môžeš si požičať od kamošky ak nemáš) ..
Ja som si zobrala na dovolenku žiletku a ako som sa oholila vyhodili sa mi celé nohy, nerobilo slnko tomu dobre a potom ani more pre mňa nebolo eňo ňuňo..