Laska versus predsudky

Príspevok v téme: Laska versus predsudky
karamelka984

Mam dilemu. Zalubila som sa. Zalubila som sa do cloveka, ktory vsak nesplna ani jedno z mojich kriterii na potencionalneho partnera. Aby som bola presna, vzhladovo mi absolutne nevyhovuje, nicim... asi som povrchny clovek, ale neviem sa cez to preniest, napriek tomu ma to k nemu neskutocne taha, v rozhovoroch si rozumieme vo vsetkom,a iskri to neskutocne stale... neviem sa zariadit ako dalej...prist o neho, alebo sa prekonat, ale nebude to prekonanie nasilu a bude to zaciatkom konca? a ked pisem o prekonavani, nemala by byt laska spontanna a taka co neriesi?

Magy

karamelka984 - na vlastnej kozi si zistila, ze si zamienala lasku s chvilkovou vasnou a pobluznenim. nabuduce budes mudrejsia. len keby sa ta skusenost dala aj preniest, aby ine baby nerobili hluposti a uvazovali triezvo, kym sa rozhodnu vhupnut do vztahu s clovekom, ktory ich len znici.

karamelka984

po case sa hlasim opat s vysledkom takym, ze to nefungovalo a velmi rychlo skoncilo) asi ten siesty zmysel neklamal a laska bola len pobluznenie..

george303

Necital som diskusiu , kolko mas rokov ?
Myslel som to asi tak ze vecsina ludi hodnoti povrchne pozrie sa na niekoho na prvy pohlad vidi pekneho pravdepodobne uspesneho cloveka ale nevidia ze na srdci ma uz toho tolko ze je nakonci zo silami ..
A zasa su ludia ktori si ziju jednoduchy krasny zivot a tesia sa z uplnych malickosti, a vobec nevidia rozdiel v hodinkach za 5 eur a v hodinkach za 5 tisic eur :D To su stastny ludia ...

george303

Ale ano citis sa nadradeno a mas pocit vyssej kvality ...:D Aj ked mozno nato nemas dovod to neviem posudit ... A na ten pocit si zvikaj presne ten je totizto dan za tvoju povahu ... Ale nebojsa stym pocitam sa da zit sposobom ze ti budu este ludia zavidiet :D

karamelka984

najhorsie na tom je, ze sa necitim vobec vyzorovo nadradena, ani nemam pocit vyssej kvality) zostal mi z toho len zly pocit samej zo seba... a neblahe tusenie, ze mi to raz niekto skaredo vrati

george303

karamelka984
Je to tvrde ale riesil by som to rovnako ... Zo zivota chceme vytlct co najviac tak preco by sme mali ist pod cenu ?
Niekto hovori ze je to vyhovorka ale podla mna je to pravda ze sme tak otupeny dobou ze rozum je daleko pred srdcom ...