Da sa uzivit internetovym obchodom?

Kristínka11

Už ste si niektorá cez nich aj zarobili? Zaujala ma ta prácička (bavilo by ma to robiť) ale chcela by som vedieť reálne či sa dá na tom zarobiť. Ďakujem za odpovede.

bobula

Ale tak uvidis ze skor tu vzorkovnicu budes davat kamaratkam a ty ju pomaly ani doma nebudes mat. Ale tak zase sa potesis ked si nejaka kamaratka objedna parfem a ty na tom aspon nejake bubaciky zarobis:-) @vikkii Pozri si to na ich stranke, tam to maju pekne vysvetlene ze kolko sa tam da zarobit.

muslina

Ta vzorkovnica UNIQ stoji 18,50. Mas tam vsetky vzorky parfumov a potrebujes to k tomu aby si ich mohla poziciavat svojim znamym a kamaratkam. A dobre je ze sem tam sa mozes aj ty navonat :-)

svagrova

Tak to je super ze sa s nimi takto da komunikovat. Skusim sa tam dnes zaregistrovat. A ta vzorkovnica kolko stoji?

muslina

Zvladla som to :-) Uspesne registracia za mnou. Uz pockam len pokial mi pride vzorkovnica a moze sa zacat zarabat. Som nato zvedava, dufam ze mi to pojde.

bobula

Jasne ze sa da s nimi komunikovat. Po registracii si stale s nimi v kontakte dokonca sa s nimi da dohodnut na osobnom stretnuti popripade sa stretnete na seminaroch.

svagrova

Pozerala som si tu stranku, vyzera to dobre, skusim sa tam zaregistrovat a uvidim. S nimi sa da aj nejako komunikovat? Ci to vsetko zistim ked sa tam zaregistrujem?

bobula

Je potrebne sa tam zaregistrovat. Minuly tyzden som sa tam registrovala ale ta registracia je bezplatna tak to je uplne v pohodicke a neni to nic narocne. Urctie to baby zvladnete :-)

muslina

Dakujem ti za stranku, pojdem si to teraz precitat ze o co tam vlastne ide, som nato zvedava. A tam je potrebne sa aj zaregistrovat?