Tehotenstvo?!

Príspevok v téme: Tehotenstvo?!
chrustik22

Ahojte.S priatelom si uz vyse polroka nedavame pozor a teraz mi to konecne uz chvilku meska,ale dnes mam obcas taky blby pocit vo vajecnikoch a kazdu chvilku chodim cikat,neviem ci som len prechladnuta alebo...?Test sa nejak bojim zatial si urobit,chcem pockat aspon do konca tyzdna.Ma s tym niekto skusenosti?Dakujem :)

palina

ahojte, ja mam podobny problem, len vcera som sa strasne rozculila a dnes ma zacali boliet vajecniky aj som zacala krvacat, tak sa hrozne bojim. Test som si tiez nerobila a teraz aj neviem ci to ma zmysel. Prosim ma s tym niekto skusenosť? Dakujem

anna2

chrustik22 Ahoj je mozne ze si tehotna aj ja som mala presne take iste problemi tiez som chodila cikat kezdu chvilocku a pobolievali ma aj prsia>takze drzim ti palce a beskaj si kupit test mamicka a niekedy napis ako sati dari a ako ti prebieha tehotenstvo pa pa

Ivka 1

Môžem potvrdiť,čo napísala naan.Máme už
takto narodených viac ako dvesto bábätiek.
My ich voláme aloe baby.Rada sa podelím
o svoje skúsenosti.Napíšte na mail.

naan

imaa chcem Ti poradiť na tvoju snahu otehotnieť. Vyskúšaj šťavu z aloe vera s brúsnicami a včeliu materkú kašičku. Máme s tým dobré výsledky a niekoľko bábätiek, kde sa predpokladalo, že to už nepôjde.

imaa

Dievcata, len sa usilujte dalej, aby ste neskoncili ako ja, pretoze ked som mala tolko co vy, tak som bohuzial nemala podmienky na to aby som mohla otehotniet, teraz ked mam 33 a podmienky by uz boli, tak sa vobec nedari. Takze radsej skor ako nikdy.

chrustik22

michaela28@pobox.sk budem rada aspon to bude take sukromnejsie a mas pravdu poznam to az prilis dobre,ja som po nemecky na zaciatku nevedela ani ceknut.. ;o)