stahovt sa do BA?

Príspevok v téme: stahovt sa do BA?
katka152321

Caute,
Tak pekne od zaciatku....Byvam v Ke,mam 15r.,9rocnik...Mama uz asi 2roky planuje ist byvat do BA.Rodicia su rozvedeny,byvala som u mami ale asi pol roka som u oca.Doteraz som nechcela ist s mamou a bola som presvedsena ostat s ocom v ke,lebo tu mam kamosov, znamych, poznam to tu a atd.Ale ked si tak davam plusy a minusy,fakt neviem ci mam ist do tej blavy alebo nie.Mama vravi ze si tam najdem novych kamosov (co je asi pravda) a ze je tam lepsi zivot tak.A oco zas ze je to fetacke mesto,mozu ma tam znasilnit,znicit....Mam z toho hlavu na prasknutie a fakt sa neviem rozhodnut.Bol niekto v podobnej sitacii a vie mi poradit? :)diks

Carie

Fetacke mesto? Znasilnit? To ta mozu vselikde. Okrem toho si myslim, ze tam v Ke co mate ten Lunik IV je to nebezpecnejsie ako tu v BA. Tu take geta nemame. Ja som sa tu nikdy nebala chodit aj v noci sama po ulici. Tvoj otec este asi v zivote nebol v Ba ked takto vyprava. No rozhodni sa sama, ale nebezpecno tu urcite nie je.

Vago

Určite áno. Máš 15rokov, za chvíľu ideš na strednú a tam sa nepozná nikto z nikým, čiže každý tam ide od nuly. je tu vážne viac miest na zábavu, relax a vôbec, viac príležitostí. Viac pracovných miest, väčšie platy.. Viac stredných skôl, viac vysokých škôl.. Keď si to tak vezmeš do budúcna, isto je lepšie bývať tu. Možno za 7 rokov sem začneš dochádzať za prácou a to si potom budeš hovoriť, mohla som.

katka152321

Och boze...je to strasne tazke,asi to spravim tak ze cez leto tam pojdem a ked sa mi tam bude pacit tak tam ostanem....nic ine ma nenapada

liv99

Bratislava nie je fetacke mesto :))), teda pokial sa nezvrhnes a nenajdes si taku partiu a keby sa ti nepacilo, vzdy sa predsa mozes vratit za otcom.
Zivot je zmena!

azpozem

Smiesne ked niekto oznazi BA za fetacke mesto :) to nie je ziadna metropola, a fetakov je vsade dost...otec sa skor boji, ze s tebou strati kontakt.
Skus ist cez letne prazdniny za mamou a uvidis, ako sa ti tam paci, podla toho sa rozhodni. A v najhorsom, sa vzdy mozes vratit domov :D