hladam studenta psychologie

Príspevok v téme: hladam studenta psychologie
motyliik

ahojte, hladam studenta psychologie v bratislave, pretoze mi v jednej poradni napisali, ze moj problem vyzera byt vazny a mala by som zajst k poradenskemu psychologovi a kedze som si prelistovala par webstranok, zistila som,ze je to pre mna dost financne narocne. a preto tu hladam niekoho, kto je ochotny mi pomoct aj bez financii. asi je to tazke, pretoze kazdy mysli v dnesnej dobe len na peniaze, ale ak sa tu najde niekto ochotny mi pomoct najst koren mojich problemov, budem velmi rada. dakujem

Rost

nechcem nic hovorit ani degradovat studentov psychologie (sam som sa o studium tohto odboru pokusal) samozrejme moze byt niekto co na sebe pracuje uz dlho pred skolou a vyzna sa ale povedal by som ze vela ludi pocas studia ti poradi asi tolko ako hociktory kamarat/ka z uplne ineho odboru.Ale zalezi aj na probleme samozrejme.Ja chodim psychologicke a stoji ma to akurat cestu tam a spat , cize doporucujem to riesit cez cloveka co uz ma prax a treningy na to (hlavne pri zavaznejsich problemoch)

TinaM

Je to tak, u psychologa, ktory ma zmluvu s tvojou poistovnou neplatis a dokonca niekedy ani nie je nutne, aby si to riesila cez svojho obvodneho lekara. Ak mas vazny problem, nic proti studentom-tiez som jednou z nich, ale vsad na odbornika s praxou-hlavne o tu prax ide.