Bojím sa, že si nenájdem vhodného partnera.

Príspevok v téme: Bojím sa, že si nenájdem vhodného partnera.
DzanaFX

Nie je to ani strach, alebo...Neviem, proste myslím, že si nebudem vedieť nájsť ľahko partnera kvôli tomu, aká som..Ľudia si o mne myslia, že si hľadám dokonalého muža, lenže to nie je tým...Ja hľadám niekoho, kto mi dá to, čo mi celý život chýba...A to je opora, láska, podpora a pod. Ľudia sa zvyknú rozvádzať a to ja nechcem, chcem niekoho kto dokáže fakt dávať skutočnú lásku, takí ľudia naozaj existujú (ja)...Ja som človek, ktorý vníma svet vnútrom a srdcom...Vnímam všetko inak, ako ľudia okolo mňa, neviem to poriadne vysvetliť, ale ja dokážem aj frabu vnímať, ako niečo fascinujúce a som dosť asi iná v tom všetkom, vzťah beriem naozaj vážne..Nechcem, aby to skončilo, preto do tho dávam celú "mňa"...Som niekedy zničená a niekedy zas veselá, inokedy potrebujem veľmi veľa rozmýšľať a stále sa nad všetkým pozastavujem a chcem sa o tom rozprávať...Ja som si proste vedomá toho, že všetko vnímam inak a bojím sa toho, že nenájdem nikoho, kto by bral život a veci ako ja...Neznášam ľudí čo sa vyvyšujú, nechcem ani nikoho, kto pije, lebo neznášam alkohol, nechcem ani aby fajčil, niekedy si myslím, že mám už len kvôli tomu vysoké nároky, ale vlastne to je asi tou skazenou dobou, že nájsť niekoho takého, je už výnimočné... :-( Mám úplne iné názory, ako ostatní ľudia na život, mám iné názory na všetko...Cítim si ako vyčnievajúca z radu...hmmm

DzanaFX

To Vy čo za ženy stretávate, mňa to uráža, mne keď s aniekto nepáči, tak vstanem a odídem, žiadne úsmevy ani nič, omg, a Vameno preboha...Ja také ženy nenávidím a dosť ma to uráža, že to takto vnímaš, jasné, je takých viac, ale nie všetky, v mojej rodine závisť panuje na prvom mieste, a ja som preto stamaď ušla, vôbec nevieš aká som, preto ma to mrzí, že to tak berieš, ani nedovolíš človeku, aby si ho spoznal, len si melieš svoje ako papagáj...

Vemeno

Dzana,

necitim odpor k zenam. Len popisujem fakty. Mas pravdu, ze muzi su rozni. Ale u zien to neplati. Chcu sa na seba vo vsetkom podobat a vsetko si zavidia. Su rovnake, preto nema zmysel ich nejako kategorizovat a skupinkovat. Su aj vynimky, ale je ich velmi malo.

george303

A zeny su asi take ze ked sa medzy sebou rozpravaju a jedna sa pyta druhej ci pozna toho chalana pri vedlajsom stole tak ta jej povie ze hej ale je to totalny debil pozri sa radsej na hentoho ...
A pritom ked sa stym chalanom bavia tak mu nepovedia ze je debil ale iba sa pekne usmievaju a mylim hlaskom flirtuju ...
Ale hej su aj take ktore su hned arogantne a nepritupne :D

DzanaFX

george303 to je už na každého, ako chce žiť, ale ja by som na to nepristala, aby som šla s niekým, kto žije taký život a tvrdí, že to zmení, ja na to proste neverím...

george303

DzanaFX
Ziadny clovek sa nedokaze zmenit , stale bude mat vsebe toho cloveka...
Ale ty si myslis ze takyto chalani maju vplane najst si babu ktora im to bude tolerovat ??
Mozno niektory ale vecsina tuzi stretnut zenu ktora bude ich novy zivot kvoli ktorej nie ze sa budu musiet premahat aby skoncili ale samy budu chciet zit lepsi zivot ...
A ano poznam 2 takychto ludi volakdedy boli horsi ako to co som opisal neboli ani moc pekny a uz vobec ne bohaty a zili zivot ktory saneda zit viac ako 5 rokov ... Zalubili sa takym sposobom ze dnes neprejdu ani cez prechod na cervenu pretoze to sa nemoze ...

DzanaFX

Vemeno, ja v ničom, Ty budeš do konca života sám, keď máš odpor k ženám, ja mužov vnímam z rôznych hľadísk, je medzi nimi hŕstka dobrých, hŕstka zlých, hŕstka priemerných a hŕstka nadpriemerných a každý nech si vyberie....Ale samozrejme podľa Teba sú len zlé ženy,,,potom ako to, že si z nich predsa len niekto vyberie? Lebo všetci muži okrem Teba sú "tupí", lebo Ty jediný si múdry natoľko, aby si si žiadnu nevybral a ostal do konca života sám :-D Je to tak? Dobre to už chápem? :-DDD

Maoam

Vemeno, nebudem sa natahovat o slovicka, kazdy rozumny clovek si vie svoj nazor vytvorit sam, zbytocna debata.
Uz som ti raz napisala, ze mi je luto, ze poznas iba take zeny a si plny frustracie. Snad sa to raz zmeni k lepsiemu a ty vyjdes z toho bludneho kruhu.