uz ho mam dost....cheli by ste takeho??

Príspevok v téme: uz ho mam dost....cheli by ste takeho??
ivka2

Zeny prosim poradte mi, uz som zufala a neviem ci fakt sibe mne alebo mam sibnuteho priatela....sme spolu 5rokov, on stale snival a opisoval ze kedy sa vezmeme, ale ja som nechcela lebo som este mlada a este studujem, no teraz ked nieco spomeniem o svadbe, tak povie ze svadbu tak za 5 rokov, lebo on si az teraz uvedomil ze potrebuje si uzivat slobodu, a ze ked bude so mnou tak uz bude po vsetkom konec, mne je z toho do placu, ked si pomyslim ze on si zivot so mnou predstavuje ako pohreb mladosti...a teraz aky je on...ma skoncenu vysku, vek 26, prilis velke sebavedomie lebo si chytil dobru pracu, ma uz aj byvanie lebo mu k tomu dopomohli rodicia, a ma pekny plat, lenze problem je v tom ze on vsetko co zarobi vsetko dokaze aj minut...tak mi povedal ze ked sa zosobasime ze on bude prispievat len 60% do domacnosti, ze zvysok bude on pouzivat na co on chce...a dalsia vec je ze jeho predstava zeny je ze ma byt stihla blondina, inteligentna, prijemna, s vysokym prijmom, s mierami 90-60-90, ktora mu bude na vsetko prikivovat, a popri tom vsetkom sa bude starat o deti, varit, upratovat a este zabehne do fitka aby bola sexi...pritom on nieje ziaden BRAD PIT, a aj napriek vsetklym tym vlastnostiam ho mam rada....resp. ho lubim...ale fakt neviem ci to ma buducnost...lebo ja vobec niesom taka aku si on predstavuje, ..lebo nikdy mi nepovie ze ja chcem teba, ale povie ze ja chem aby moja zena bola taka, taka, taka...chapete???som zufala..a neviem ci je problem vo mne alebo v nom...ja mam 21, studujem vysku, a viem aj upratat aj navarit, no som normalne dievca, ziadna modelka ani moletka, ale ani ziadna fiflena..ale viem sa uskromnit, co jemu skromnost nic nehovori...prosim poradte mi, povedzte mi hocico co by mi pomohlo, viem ze som sprosta , ale ho lubim, a ked mu poviem ze je koniec tak to nevydrzim lebo mu napisem alebo on aj tak po 3 dnoch pride a ja mu otvorim..:(laska je silnejsia ako rozum...a sorry ze som sa tak rozpisala ale potrebovala som sa vyventilovat a sorry aj za tie chyby....

Rubi

Ja by som sa takeho cloveka zacala bat ked ti vravi ze kym by si nenasiel inu tak tebe pokoj neda.Neni moc velke stastie ze byvate tak blizko spolu.Tie jeho slova zneju nebezpecne,aby ti nahodou nezacal zneprijemnovat zivot lebo aj taky chlapi su a mam pocit ze on ma k tomu sklony.KEd ho necha caja tak jeho pycha tym dost utrpi ze jeho "dokonaleho" nechala frajerka.Radsej sa od neho distancuj cim skor,uplnu ignoraciu navrhujem.Proste sa rozist a tym vsetko hasne,nedaj sa uprosit jeho sladkymi recami.

Dee

ivka tak ked ty mu vzdy opustis, tak o si je tebou uplne isty. Chces mat s nim deti? Ved by na ne ziarlil, ked je taky rozmaznany. To by bol zivot!
Nemusis ist na disco, alebo do baru. Najdi si partiu a chodte opekat, na turu....

ivka2

ethel..ale mna nebavy vysedavat s kamoskamy po baroch a diskotekach, ja som chcela mat lasku ktora ma podpori, polaska ak to potrebujem, ak nieco spravim tak aj pochvali..proste ja chcem normalneho chlapa s ktorym si budem moct zalozit rodinku, mna bary a disco nelaka...kamosky mam s nimi si pokecam ale ja potrebujem aby ma niekto obial a povedal ze ma lubi...:(((((((a zase revem...:(((

ivka2

drnda...aj ja som už rozmyslal ze preco ho vlastne lubim, no pre peniaze to urcite neje, lebo on ich vela do mna nevraza..:)...proste, ja stale verim ze dostane rozum a bude taky aky bol niekedy a druha vec je ta ze sa ho nemozem,, zbavit,, lebo on napriek tomu aky je tak sa boji ze ma strati a po 3 dnoch pride ,,oxidovat,,...a ja ho lubim tak mu stale odpustim..a po tyzdni je to iste a tak to ide do kolecka do kola...viem som blba...len sa potrebujem vyrozpravat, lebo s nim sa uz o tom nedokazem orpzravat lebo ma zahriakne, ze to co hovorim su ,,bludy,, ze si vymyslam a nachadzam...ze on mi vlastne nic nerobi...proste je to jedne velke rozmamznane pysne decko ktroeho ja lubim..:( a asi preto ho taj lubim lebo je moj prvy..nikoho ineho som nikdy nemala a z tych prvych rokoch mam velmi pekne spomienky ....len sa bojim ze zijem zo spomienok..a hoc si to uvedomujem, nedokazem sa od neho odlepit..proste uz som stvorena do cvokhausu...

ethel

ivanka,kdesi som počula,že žena dokáže vycítiť,keď sa niečo deje(možno to bol názor feministky),ale aj mne sa vždy potvrdil...si mladá inteligentná dievčina,využi to,nájdi si hobby,nových priatelov,choď sa zabávať a začni si žiť hlavne sama preseba,ak mu za to stojíš,nenechá ťa odísť,až keď stratí,spozná čo mal,peniaze nie sú všetko,ale ani bez nich sa nedá...

Dee

zbav sa ho co najskor, toto bude uz len horsie a nakoniec sa prichytis, ze on ma plno inych bab a teba ako pistku. Ci dlhsie s nim budes, tym tazsie sa s nim potom rozides. Ale on sa nezmeni, takze to sprav radsej teraz nez neskor

drnda

ved on ti vlastne normalne do oči povedal, že ta bude podvádzať, že budeš len jeho slúžkou, že si ťa neváži a ty ho napriek tomu chceš? Keď lubiš takého kreténa, nebude ti robiť problém zalúbiť sa aj do normálnejšieho chlapa. A prečo ho vlastne lúbiš? Čo na nom vidíš? Žeby fakt pre tie peniaze, lebo inak akú má povahu je nula a vie on to vie, získa len baby, ktorým občas niečo kúpi alebo zaplatí a to nie je bohvieaký pocit ked si niekto musí "lásku" kupovať.

ivka2

no tak to by som s nim uuz urcite nebola ak by som prisla na to ze si nasiel este inu..hoci vravim, stale mam len ten pocit ze jja som iba zaloha, a ze este caka na tu pravu a idealnu....:(

ethel

to nebol až tak dlhý vzťah...a kôli čomu-našiel si inú....dnes poviem len tolko,ešte šťasti,že sa to stalo tak zavčasu....

ivka2

a po kolkorocnom vztahu si sa rozisla ty??a koli comu?? my by sme nedokazali byt priatelmi, my by sme sa hadali aj po tom..a uz sme sa aj o tom bavili ze co by bolo keby sme sa rozisli, tak som sa ho pytala ze ci by nevyvadzal keby som si nasla ineho..tak povedal ze keby uz mal on inu tak by mu to nevadilo, ale pokial by bol sam tak by urcite zakrocil....ale mna uz aj presla chut , mat nejakeho chlapa.....ja uz som povedala ze najlepsie sa maju slobodne mamicky, maju aj babo aj kludny zivot...:(((.....samozrejme ze je super ak je rodina kompletna, ale mat za manzela a otca blbca tak radsej budem sama a budem zit skromne ako v prepychu a stale aby mi to bolo vyhadzovane na oci ze aky je on skvely , co vsetko robi a ze ja si to nevazim apritom ja som v zivote nic nedokazala...