odpustit ci neodpustit?

Príspevok v téme: odpustit ci neodpustit?
zera

Mali, sme sa za cca 10 dni sobasit.Pohadali sme sa o peniaze.Teda o to ci svadobna cesta, ci mame na to, ci dat na pokazene auto. Moja partner nejavil zaujem o riesenie situacie, kde je dolezitejsie dat peniaze, ci na opravu auta ci na hostinu ci na dovolenku.Mlacal 3 dni ked som zacala temu podme uctovat co su priority.
Vyvrcholilo to v aute ,ked som mu to vycitala a isla som objednat restauraciu. Prosila som ho bud racionalny,,,bud muz.,,Zacal mi nadavat ze som najmudrejsia ja vediem ucty..{preto lebo on sa k tomu nema...vezie sa..na otazku co bude na obed nevie, co kupime nevie...kam na dovolenku nevie,,vraj preto aby som ja bola spokojna tak vediem agendu z nutnosti.}
ale chela som aby raz bol ako chlap.Je mie tiez jedno kam pojdem na dovolenku ,lenb on nic nevie nic neriesi, ak tak neico poznamena,,a vraj ja sa rozhodnem sama,ak sa ho pytam na nazor mlci,,ze nevie,, Pred restauraciu ,mi nadaval ,tak som sa zatala a povedala ze nejdem objednat stol. Nemozem objednavat stol na svadbu ked mi nadava..do ...xxx..a do .xxx.za to ze ja mu nadavam ze nie je chlap ale zenska.Na to konto sa nastval, a odisiel k matke,skladal mi telefon, vypol ho-povedala som ze zrusim svadbu .On ze ok. a urazil sa . nebojoval o svadbu,Tak som mu zbalila jeho veci. Este som mu povedala ze ak odisiel k matke na 3 hodiny miesto rozoberania uctov, tak nech odide. Ak mi nadava- tak ako mi chce slubovat lasku?Prisiel od matky nastvaty zobral veci a odisiel. vypol telefon.Pred odchodom som mu dala otazku ,ukludnis sa a budes normalny ide o svadbu ,?bol v afekte, odisel vypol telefon a nedviha. ja mam vazne pochybnosti ze afetky hysterie a urazenost,,su dovody na zrusenie svadby,, co vy na to?placme,,a on ma vypnuty telefon,,ten chlad,,to je svina,,,,,,,,,,,,,,nie?> 10 dni pred svadbou,..ci?

aaajkaaa

...a to ste doteraz spolu neriesili ziadne zavazne problemy alebo ti doteraz nevadilo ze nie je chlap? hm hm hm....

tony444

No mojej partnerke by tento chlap vyhovoval. Lebo ona chce o vsetkom rozhodovat, vsetko mat pod kontrolou a mat hlavne slovo. A ja mam byt ticho, bud sa nevyjadrovat alebo ak vyjadrovat,tak len kladne ze suhlasim. Ach, preco ja mam dominantu priatelku. Neviem ako to zvladnem,lebo nie som zvyknuty drzat hubu a krok a nikdy nebudem chlap-handra ako ten trtko v clanku. Ale milujem ju, fakt je to zena ktora stoji za to. Len keby nebola taka tvrdohlavo dominantna silna osobnost.

sweater*

ja len podotknem ze povedat chlapovi ze nieje chlap je asi vec ktora sa dokaze muza najviac dotnut, samozrejme este ak ho vysmejes alebo zkritizujes za jeho vybavu...

napochybach

Maoam to hej,to je terno,ale no zase,ak má iné kvality,tak potom OK,beriem,ale nebodaj,ešte aj jej bude nadávať takto vulgárne ako napísala ?dúfam,že snád nie,..snád jej nevynadal vulgárne,keby mne vynadala chalan vulgárne ako jej,tak balím kufre od neho,takú facku by som mu strelila,že by sa nespamätal,to je ten "posledný " chlap,ked žene ešte aj pred svadbou vynadá,že je taká a taká ..
nie je ešte ani nerozhodný a hysterický,ale je aj vulgárny magor

Maoam

napochybach: no jo, hystericky neschopny nerozhodny chlap, to je fakt terno :DD, zblazni sa pri nom, pri kazdej malickosti sa jej poserie, vsetko bude musiet riesit sama a ked pridu nebodaj skutocne problemy...koniec

moze byt stastna, ze dostala pred svadbou moznost vidiet toto, dufam, ze sa za neho nevyda