rýchlo rastúce ochlpenie

Príspevok v téme: rýchlo rastúce ochlpenie
brunetka_a

ahojte vedel by mi prosím Vás niekto poradiť ?

podpazušie si musím holiť každý den, aj ked si ráno oholim mám pocit že na konci dna zase už mi tak vykukuju male chlpky .. a tak isto to je aj s intimnou oblastou .

niake rady, alebo krémy, či laser alebo hocičo :( neviem si už rady, a ešte ked je leto tak už vobec :(...

a potom ked sa holim tak mám podráždenú pokožku :(

brunetka_a

no v lete snad každý den :)

mám aj z oriflame intimne mydlo, tak to si chvilku neham učinkovať a potom oholim ,a potom vyrážky nie :))

a podpazušie tiež v lete každý den :(ja už mám v ten den veečer blbý pocit.

a depilačné pásiky no neviem , neskušala som :)

simka111

mne tiež tak rýchlo rastú chlpky v podpazuší a tiež mi to dosť lezie na nervy... nepomohla by depilácia pásikmi ????

brunetka_a

mne podpazušie mám dojem že rastie každú hodinu, ráno sa oholím pekne do hladka, ani náznak chlpku a večer už cítim :(

eva2574

bruni, presnie viem o com hovoris :) ja si musim chlpky okolo bikin vytrhavat, lebo vzdy mi to po holeni zarastie, vyhodia sa pupaky, tak mi sice ostanu "jazvicky" po vyrthnuti, ale ked to pretriem pudrom, nevidiet to az tak, inac sa ja neholim (pozri si temu, kt som zalozila: nemam odvahu sa holit "tam dole")... a co sa tyka podpazusia, holila som si ho predvcerom na obed a dnes uz mam 1mm chlpky... na porazenie teraz v lete :D

brunetka_a

dakujem za radu , skusim ked tak ten puder :)

najhoršie natom že je leto, a je otravné každý den sa holiť a potom chodiť s podráždenou pokožkou , bud do bazénu , alebo jazera:(

eva2574

bruni, ja mam rovnaky problem, nie si sama... s tou podrazdenou pokozkou je to u mna rovnako, jedine, co zabera, je detsky puder, skusala som aj zinkovu mast, ale nebolo to ono, by som povedala, ze to nemalo ziaden vplyv na mna... citala som vsak, ze pomaha aj mast s ichtamolom, sice som ju neskusala, ale urcite vyskusam niekedy.
s tym rychlym rastom ti ale nepomozem, ja s tym tiez bojujem, zial neuspesne.