prečo mi to robí?

Príspevok v téme: prečo mi to robí?
simuci

ahojte...ja uz neviem co mam niekedy robit...moj vlastny otec sa ku mne sprava ako k handre, nie som pre neho dost dobra...vsetko mu vadi, ak dosiahnem uspech tak mu je to je jedno a naopak ak nieco urobim zle tak je ku mne velmi zly...nie je den aby sme sa nepohadali, totiz ja ked sa nieco opytam tak uz na mna krici ale k ostatnym sa sprava pekne len ku mne nie a je to takto odmalicka...stale hovori ze lutuje mojho priatela lebo on by to so mnou nevydrzal a aze nikdy by sa za mnoou ani neotocil...ja viem mozno nie som pekna...nemam postavu ako modelka ale toto by vlastny otec hovorit nemal :( nikdy som mu neublizila...nemam zle znamky...neopijam sa a ani nic podobne...kvoli nemu som zacala hrat futbal ale bolo mu to jedno...povedal len tolko ze som neschopna...neraz sa stalo ze ma obvinil ze som ukradla peniaze a to by som ja nikdy nevedela urobit...ale zasa inokedy je ku mne mily lenze to nie je casto...preco ma nema rad? co robim zle? :(

brunetka_a

nehladaj vinu v sebe... podla mna mám taký dojem že tvoj otec sa možno nevie zmieriť stým že si baba, nechcel náhodou chlapca?

pýtam sa kvoli tomu že si začala hrať futbal kvoli nemu...

určte by nemal robiť tvoj otec čo robí ..

ked tak možno vyhladajte niakeho psychologa a obaja tam ísť :)