Idealne miery

zuzi74

Ja by som naopak pristala na obvod lytka aspon 33 cm...pri mojich 31 mam problem kupit obtiahnute kozene cizmy...musim davat vsetky zuzovat:)

doremi

ahojte, tiez nie som moc nadsena z tych mojich, ale tak co uz, snad bude raz lepsie :))
164/ 49 (+ -1kg)
prsia: 83
pas: 64
boky: 89
stehna: 48/9
lytka: 33/4
tiez sa mi zda, ze napr. v satach mam desne tie lytka, aj nohy celkovo, ale zas nizka som...proste, aj ked schudem, myslim, ze to bude stale takto, pomoze fakt iba cvicit a spevnit huspeninu... heh, genetiku neodzubes :DD

kaulitz

Ahojte. Ja mám vysku: 159cm
vahu: cca 47-48 kg(mala som aj menej)
brucho: 64 :(
som chudučka, každý mi to hovoril, ale moja sestra(dvojička) váži 44 kg lebo dietuje a veci podobne, mne stale brucho rastie :( pravidelne na brucho posilujem ale bojim sa že to nebude stačiť

jajaja295.

dievca ty co trepes, ja som pisala len o lytkach a nie o stehnach..moyes si to kuknut este raz a nemoze mat kazdy 180cm a 80kg ako ty

Maoam

ja som s mojimi nohami spokojna a ambicie byt modelkou som nikdy nemala :-)

je jasne, ze baba s vyskou 165cm modelkou byt nemoze, ale aj taka moze mat peknu postavu

ale o to tu neslo, mozno to len nejak blbo vyznelo :-))

Kita

mna len zarazilo to ako tu polemizujete o vasich nohach :D a tak mi to pripadalo ze chcete byt chude modelecky :D co sa mi zdalo byt priam smiesne

Maoam

tvoja vyska je tiez dana geneticky, takze kazdy dostal, co dostal ;-)

mne osobne sa pacia viac nizsie zeny, na vysokych je vsetko take dlhe :-), je to vec vkusu

Kita

vy si myslite ze budete neviemake stihle modelecky a popri tom ste nizke :D tak jasne ze mate aj kratke nohy vsak to je logika hadam nie? :D preto sa vam zdaju byt lytka a stehna hrube lebo ste nizke ;)

Maoam

jajaja, myslela som to tak, ze mas super miery a ze ti netreba viac chudnut, nebolo to myslene nijako negativne :-)