???

denis222

kazdy tuzi po tom co nema.
klasicke milovanie ma kazdy par - ale anal a oral - na to nepristupi kazda baba. takze mile damy pripravte si ritulky a ide sa na to.
PS: samozrejme az po fajke

cica

NIE len vybrani tipkovia...hmmmm myslim ze fajocka je pre niektorych tak skvela vec,ze umieraju od rozkose,ale zeby to chceli furt...???a co stereotyp....???niektorym to asi nic nehovori!!!a anal...??? s tym nemam skusenosti

Rubi

Pink a vravis ze muzi strasne vymyslaju.Ale sak vy baby ste si ich tak vycvicili.Davate im vzdy vsetko co si len zmyslia a potom sa stazujete ze chcu len to jedine.AKo si chlapa naucis,takeho ho mas.Vsimnite si ze starsia generacia take prkotiny riesit nemusi,no preco asi?

Rubi

Baby to snad nemyslite vazne?Tieto uvahy.Podla vas jediny sposob predohry je oral?Sa mi asi sniva ;-))))))
Volakedy mali zenske viac rozumu tak vam poviem, nerobili oral ani anal a aspon nemuseli bedakat ze ich muz uz nechce nic ine.Ked nepoznate iny druh predohry ako oral a mate take smiesne predstavy ze sa potom muselo ist hned na vec tak mi je vas luto...
NEberte to ako urazku ale neviem ako mozete takto uvazovat ze kto nerobi oral tak nema ani predohru.

pink

no presne tak čokoládka...volakedy to bolo asi tak, že žiadna predohra a teda oral ani nebol...išlo sa hneď na vec...ale doba pokročila tak pokročilo aj to...
keďže som mladá tak sme s priteľom vyskúšali ako predohru oral a zapáčilo sa nám to...ale nemusí to byť...ako máme chuť...ako sa vraví: "sto ľudí, sto chutí" .... takže asi tak...a inak anal je podľa mňa úplne zbytočný...podľa mňa je to aj trochu nechutné...neviem ako iné,ale môj názor...

xantipa

áno, je to tak, bohužiaľ. Lebo viete ako to chodí, na dobré sa rýchlo zvyká a ťažko odvyká. Ako ste si ich naučli, tak ich máte. V mojom prípade orál je iba niečo ako spestrenie sexu, zatiaľ nemám problém si to užiť naplno bez roznych iných techník a moj partner sa tiež nesťažuje, práve naopak.

cokoladka

no neviem.. kedysi sme im my, zeny, mozno aj tolko oralu nedopriali..
moja 45-roc.svokra sa napr. neposledy rozculovala, ze to co su za napady pchat si "ho" do ust.. (neviem si predstavit, ako to robili teda oni kedysi..)
ibaze teraz sa asi aj viac holime..

cokoladka

no neviem.. kedysi sme im my, zeny, mozno aj tolko oralu nedopriali..
moja 45-roc.svokra sa napr. neposledy rozculovala, ze to co su za napady pchat si "ho" do ust.. (neviem si predstavit, ako to robili teda oni kedysi..)
ibaze teraz sa asi aj viac holime..