Sírové mydielko a akné

nikush

ahojte,poradte mi prosim chcem si kupit to sirove mydlo a chcela by som vedet kto ma s tym skusenosti ci to naozaj pomaha a plet je krajsia a je na nej menej akne bo ja uz som skusala vselico a nic mi nepomohlo

T_Janulienka

ahojte mne tiez sirove mydlo pomahalo ale len zo zaciatku. :(ked som ho pouzivala dennodenne asi tak 2tyzdne tak mi od neho stale zacala cervenat tvar a strasne sa zlupovat koza..teraz sa mi to od neho robi hoc si s nim tvar umyjem len raz za tyzden dva.-

RNG

leaaa, ani nevies , ako si si dobre urobila.
Tou zmenou stravy si pomohla nielen akniam, to je len kozmeticka vada, ale aj celemu telu a zdraviu kazdeho organu v tele.

leaaa

potvrdzujem ze stravovanie velmi ovplyvnuje plet.som vysadila vsetky fast foody, prazene jedla, sladkosti, zacala jest viac zeleniny , ovocia, pit precistujuce caje a pomohlo to

agina

Poliewooocka never vsetkemu, co sa tam pise....
Liecit akne zvnutra znamena, zmenit stravu a celkovo zivotny styl.Ziadne chipsy, tycinky, kofoly, koly, mastne a koreniste jedla, ale nahradit ich rybami, zeleninou, ovocim, orieskami/nesolenymi/,chude masko, celozrnne pecivo.

poliewoocka

Špeciálne sírové mydlo je určené na každodenné ošetrovanie mastnej pleti s tendenciou k tvorbe vyrážok a mazotoku. Odporúča sa hlavne v období dospievania na ošetrovanie pokožky tváre, chrbta, ramien a dekoltáže.
Reguluje činnosť mazových žliaz a vylučovanie sebu,pomáha redukovať kožné vyrážky,pôsobí antibakteriálne,zjemňuje zápaly pokožky,pomáha uchovať prirodzené pH,dôkladne čistí pokožku,nedráždi a nespôsobuje precitlivenie,zanecháva pokožku čistú a zdravú.Mydlo sa môže používať ako preparát doplňujúci liečbu proti tvorbe mazu na pokožke hlavy a vlasov. 100gramov predávajú za 46,3 Sk