Letné chudnutie :)

Príspevok v téme: Letné chudnutie :)
Ridovka

Ahojte,
leto sa rychlo blizi a my chceme byt pekne do plaviek no nie?:)
Treba zacat pravidelne papat, vyhodit z jedalnicka sladkosti a ostatne blbosti alebo ich aspon zredukovat, zacat cvicit a spolocne zhodime tych par kileciek a budeme sa citit ovela lepsie :)

tak kto ide so mnou do toho?:)

info o mne:
vek:17
váha:58kg
výška:165cm
pás:70cm
boky:96cm
prsia:89cm
stehno:55cm

redline

ako vravim ja moc schudnut az tak nechem len celkovo spevnit postavu.. zadok stehna, a brucho mam cez 74 chcem aspon 65. nemam skoro teda ziaden pas trosku to spodne brusko zhodit a veru sama nemam motivaciu potrebujem nejaku partacku aspon takto cez net :))

redline

no s tym nutenim do cvicenia je trosku problem :) niekedy si dam 10 minut a poviem si a nie dnes uz nevladzem:) hlavne po vikende je tazke zacat.. lebo cez vikend si davam pauzu.. mam 27 rokov 162cm a 51 kil

redline

ahojte ja by som chcela len trosku sa vyrysovat som taka mlandrava aj brusko troska mam... cvicim uz asi mesiac nejake posilnovacky z you tube.. ale zadok sa mi stale trasie :) teraz som si povedala ze jeden den sa budem venovat aero cviceniu a druhy posilovaniu a takto to striedat ale neviem sa vzdat dobreho jedla a hlavne sladkosti z tymi to prehanam..

sloniatko

ridovka ja teraz jjem hocico neviem sa donutit pokracovat..ale pred casom asi tak mesiac do zadu bol moj jedalnicek asi takto-ranajky vlocky biely jogurt ovocie mala lyzicka javoroveho sirupu,desiata chleba natierka zeleninka,obed maso zemiaky ci ryza zeleninka robene bud na pare ci na troche oleja,olovrant jogurt+ovocko alebo acidko vecera mozzarela rajcina alebo kusok masa a zelenina a tak :) a ako na to pojdeme?potrebujem sa zas nakopnut :)

ridovka

Ja nechcem schudnut za dva tyzdne :D neviem kde ste to nabrali :D

ja vzdy v lete mavam iny jedalnicek + viac cvicim, lebo mam na to cas, ked mam skolu sa to moc neda.. tak aspon v lete :) moje chudnutie neberiem ze "rychlo, rychlo" :)

sloniatko: suhlasim, podme na to :)

ja som dnes mala:

ranajky: activia jogurtovy napoj

desiata: dve celozrne zemle so syrom

obed : slepaci vyvar a palacinky s dzemom :D (to sme mali v skole no.. )

olovrant: fitness jogurtove

a ty?

sloniatko

ahoj ridovka ja mam tiez vysku 165cm ale vahu mam teraz 63-65kg ale pred cca 3r som mavala stale 52-53kil takze ti verim ze ti tych par kil trosku vadi aj ked to nieje tak vela ale ja som sa ciitila fajn na 52kg aj ty tak chces?ja mam 25r a schudla som cca 5kg ale uz neviem ist dalej..aky mas jedalnucek?suhlasim s niekym kto tu pisal ze nestacia 2tyzdne je to dlha cesta a hlavne spravne jest teda zdravo by sme sa mali snazit stale :) napis a mozme zacat spolu :)

sweater*

vahu na svoju vysku mas uplne v pohode, neviem co vymyslas, ale ten pristup mi pride velmi vtipny. to je ako ked "sadlaci" nabehnu 2 tyzdne pred letom do posilnovne a zacnu sa tam mordovat stylom makaaaj, to das sak ide leto :D. clovek by mal o svoj vzhlad a jedalnicek dbat bez ohladu ake je rocne obdobie...