nechce sa mi zit

Príspevok v téme: nechce sa mi zit
alexandraaaa

mam tak strasne nervy. na seba, na okolity svet, na vsetko. Nenavidim sa. strasne sa nenavidim, ide mi na nervy sestra a je priatel. so sestrou sa v kuse hadame, ona je povaha ze jej nemozem povedat nijake krive slovo, pretože inak sa začne vyhražať, uražať apod. jej priatel jej na všetko prikyvuje..ale na všetko, aj ked nema pravdu. napriklad, keby sestra povedala že je nebo zelene on jej prikyvne. (priklad,) ..som z nej zufala už. dnes mi povedala že mam pohnuť so svojou tlustou ritou. zobralo ma to..a zasa som zlyhala a zobrala prehanadla. chcem zomriet...

didik

Mila alexandraaaa, vies podla mna by mozno bolo namieste zamysliet sa nad tym preco a do akej miery sa ty sama zaoberas tvojou sestrou a jej priatelom.Ty si predsa zijes tvoj zivot a tvoja sestra je len jeho sucastou nie zivotom celym.A takisto jej priatel jeho reakcie ta absolutne trapit nemusia ved v konecnom dosledku je ti nikto.A ked tvojej sestre na vsetko prikivuje asi nema vlastny nazor a to je od (asi dospeleho cloveka)ubohe.Vies ja nehovorim ze tvoje problemy su banalne ale uvedom si ze svet je daleko sirsi nez len steny vasho domu ak mas priatelov chod s nimi von ak nie chod sa len tak poprechadzat aj ja to robim ked sa mi uz nechce s nikym doma hadat.Skratka ti chcem povedat ze umierat sa neoplati je to smutne.Skus kazdu bolest co ti niekto sposobi vziat s tym ze vdaka nej sa stanes lepsim clovekom.A ked sa s tebou zas bude tvoja sestra hadat tak sa na nu usmej viem ze je to tazke ale zabera to, pravdepodobne ju roztrhne a ty budes mat dobry pocit ze si zvitazila.:D