Chcem schudnut 30 kg kto sa prida?

ivana12

Ja sa este vecer chystam na hodinu na korcule... v nedelu sa vazim tak som tiez zvedava ci bude nejaka zmena na vahe.
Dnes som mala
rano - banan
obed - tekvicova polievka s krajcom celozrnneho toastu
olovrant - marhule
vecera - cottege syr so zeleninou :)

Lucka195

Ahojte :)
R: 3 kusky zlteho melonu
D: nestihla som ale mala som mat banan
O: cottege syr, sunka, redkovka
O: acidko
V: planujem activiu s ovsenymi vlockami

Pohyb: behanie, bicykel
Drzim vam palce a pevnu volu:)
Ja sa budem vazit v sobotu, tak uvidim.

evula22232

Ja sa dnes cítim nejaká plná, na slnko nejdem lebo mi je zle z tých horúčav až večer.Zase ideme na prechádzku s kamarátkou.
Ja dnes: celozrnný rožok suchý
tekvicová omáčka s dvoma vajíčkami
jablko
večera ešte neviem ale asi jablko
včera večer som mala 89,5 ako pred pár dňami

Lucka195

Ahojte:)
ja som dnes mala vitaminovy den.
R: kivi
D: jablko
O:polka zlteho melona
O: salat( olivy, zel.salat, paradajka, redkovka)
V: este nic

plus voda, kava
a korculovanie.
Ale citim sa taka nafuknuta, pricom nemam byt z coho. Inak vazite sa kazdy tyzden? Aky zvyknete mat ubytok za 7 dni?

ivana12

ahojtee.. ja som cez vikend trosku porusila lebo som bola na chate a tam sa to nedalo :) ale oddnes uz nezjem nic navyse :)))
Na ranajky som mala cerealny chlebik so syrom
Na obed maso so zeleninou
Na veceru zeleninovy salat so syrom
a okolo 8 ma este caka kalerab :)))

ako ste na tom vy?

evula22232

Ahojte, včera som si nakoniec v tej reštaurácii dala pastierku kapsu so zeleninou, to je sote v zem. placke, a na veceru zeleninu.
Dnes ráno: grahamový rožok šunka syr pardajka paprika
Obed: zel. šalát s kúskami masa a syra
Večer: ešte neviem a dvojhodinová prechádzka s kamarátkou ako vždy
ja by som si kúpila točňu, máte s ňou skúsenosti neikto?
Váha mi dnešs ukázala 89,5 kg

malaanka

ahojte
kúpila som si stacionárny bicykel a budem na ňom veľa bicyklovať.
evula
ja mám len o niečo menej kíl ako ty,ale som staršia a to spaľovanie je výrazne spomalené.
Skúsim na raňajky jablko s mrkvou a orieškami.
A za tipy na večeru ďakujem.

ina prezyvka

ahojte, ja ranajky a desiata postruhane jablka, mrkva a oriesky, uz sa tesim na obed, bude kuskus s cottage a zeleninka :)
inak som sa rozhodla, ze sa nebudem vazit, ale budem si pravidelne skusat nohavice, do ktorych by som sa chcela vopchat a podla toho sa budem riadit
a vy aj cvicite? mam doma orbitrek a tento tyzden na nom pravidelne jazdim kazdy den 50 minut, buduci tyzden idem na dovolenku, tam sa poriadne vyplavam, uz sa tesim :) a po nej by som sa chcela pustit do turbofire :D neviem, ci to prezijem :D

evula22232

Ahojte,
no dnes teda včera mala moja mama narodky a pozýva naás s bratom a deťmi na obed do reštaurácie. Hrozí mi porušenie,budem si vyberať iba také jedlo aby to bolo čo najznesiteľnejšie, potom napíšem čo som si vybrala teda z tej ponuky.
Dnes ráno: biely jogurt s musli
Obed: v reštaurácii
Večera: uvidím aká budem plná z obeda
včera sme boli skamarátkou na dvojhodinovej prechádzke prišli sme o pol jedenástej nemohla som spať asi tak do jednej.v tom teple