Byvanie 65m od zeleznicnej trati

MaoamKracher

0vecka: vsak ju nechaj tam, podla toho, co o nej(vas) pises, to aj tak velku buducnost nema, nie?

Ak pochadza z Bavorska, bude tradicne dost priputana k miestu svojho povodu, Bavoraci su tymto znami :-). Aj ked nie je spravne zovseobecnovat, len nejako to stale o nich pocut :D.

0vecka

2 MaoamKracher to fakt neviem viem len ze nebolo lahke prestat trvalo to asi rok ked som striedavo fajcil a nefajcil a tak ... akoze jasne ze je vela veci co si clovek obcas dopraj eale nenazyval by som to zavislostou.....

inak mne sa tu tiez nechce ostat vecne... rozmyslam dost nad aziou na to ale potrebujem prax aspon take tri roky takze tu si teraz robim... horsie je ze moja zenska nechce bavorsko opustit .. :(

MaoamKracher

Lost, tak krok odstahovat sa vo velmi mladom veku od rodicov vobec nemusi znamenat nic negativne, prave naopak. Zavisi od toho, co urobis po tom.
Robit chyby v mladosti, ked mas 0 skusenosti, je uplne normalne. Lahko sa trepe tym, ktori do 25 zili pekne domka a rodicia im vsetko platia, ziju v detskej izbe a na starosti maju akurat tak uspesne ukoncit VS a kam ist v sobotu na disku.
Jediny ucet, ktory (mozno) platia, je pausal na mobil.
Ak stavkujes aj teraz, tak asi z toho nie si von :-/. Ale 0veckov najom sa pohyboval okolo 800e, wow, za to mam novy laptop.

lost

MaoamKracher

no fyzicky to nie je najlepsie, ale zatial viem chodit a zit relativne OK :P :)
no ano, ja som to urobil asi tak, ze som mal extremnu motivaciu sa odstahovat od rodicov (proste som mal inu povahu) a tam som patricne (extremne) riskoval vsetko po pomerne dlhy cas :)
vtedy som to bral ako "normalne" nieco :D z NEVEDOMOSTI !!! :D no a ked sa teraz pozriem spat, tak by som to urobil inak :) a nechapem ako som mohol byt taky sialeny, ze som bol taky gmabler, a na lieceni som nebol a ani nepojdem, i ked predvcerom co nemci prehrali som prehral 0veckov 1 mesacny prenajom :P a teraz som to chcel vyhrat spat, dvojnasobnou stavkou na spanielsko ale nedal som na nic prakticky nic, cize som v strate :P ale toto je temna stranka gamblerov :D ja mam vzdy smolu, presne ododna co som si splnil svoj ciel (odstahovanie) sa mi brutalne prestalo darit, ale fakt ze brutalne a mal som dost fatalne straty, ktore by mi zaplatili uz dovolenku na inej urovni :) ale co uz.. beriem to ako zivot :) level 1 2 3 4 faza 1 2 34 :) )) najhorsie je, ze teraz som absolutne nie motivovany.. uz nemam co dosahovat.. (nie ze by som dosiahol vsetko, ale.. nevydim v tom vyznam, uz ani v lamborghini :D naco mi to je? :D neviem ci si pamatas, ale raz som sem dal takyto obrazok: i47.tinypic.com a za ten 1 rok co som ho vytvoril, presne od 2.9.2011 sa NIC nezmenilo !! :D )

cize cela moja snaha je jedna velmi ostra dvojsecna zbran a neviem ako to dopadne :)

ach jaj no :)

MaoamKracher

0vecka, nemas teraz inu zavislost?
Existuje este moznost, ze si nebol od fajcenia zavisly, fajcil si len tak.

MaoamKracher

0vecka, nebyvam v Mnichove, ja Mnichov osobne dost neznasam, vzdy som sa tam citila velmi zle :-). Nesedi mi to mesto, neviem ti ale povedat preco, je to v tom, ako sa tam citim - negativne. Okrem toho tam mate strasne drahe prenajmy :DD.

0vecka

2 MaoamKracher si nemyslim ja som tri roky fajcil a teraz nefajcim a ani nemam chut ... na vianoce ma kamrati vyhecovali a tak som si asi tri krat potiahol a moc mi to nechutilo :)

inak kde tu v mnichove byvas?

MaoamKracher

Lost, tie uspory museli byt pekne, ked si z nich tak dlho vedel vyzit :-). Z gamblerstva si von, bol si na lieceni? Alebo mas len dobru fazu? Moj nazor je ten, ze akakolvek zavislost je liecitelna len do tej miery, ze clovek moze dokazat do toho opät nevpadnut, ale vzdy bude mat tendenciu prepadnut aj ked nie opät tej istej, tak inej zavislosti.
Napr. typicke u bab, co maju PPP (porucha prijimania potravy), ked sa z toho aj dostanu, do tej miery, ze sa naucia normalne jest a zit, tak potom po case prepadnu inej zavislosti, bud nakupnej, alebo sportovej a pod.
Ale vzdy tam vidis ten sklon k tomu, ze musia, potrebuju mat nejaku zavislost (mozno len menej skodlivu pre zdravie).
Tak ak nemas stabilny job na SVK a mas 23r., si fyzicky zdravy, tak ti nic nestoji v ceste.
Necakaj pridlho, rok je v tvojom veku velmi dlha doba, aj v CV...

lost

no nie nie je :P
len som bol trochu mimo, a hadzem ocami polena pod nohy talianom !! :P
(minule som prehral vdaka nim :D )
no ja chodim do prace na taketo zasivarne, ak je to mozne, kym ma nevyhodia :D len aby som sa nenudil doma :) inak si zijem z mojich tazko vydretych uspor :P kedysi som byval gambler :P ale takto nemozem pokracovat, preto ma tato otazka velmi trapi ci ist do DE alebo nie :D

a spanieli prave dali gol, svine, ked mam na nich len par eur :)