Bolest hlavy pri namahe

Príspevok v téme: Bolest hlavy pri namahe
luser

Zdravím čtenáře a rádce :) Chci se zeptat, mám problém s bolesti hlavy při zátěži. Když si zajdu do posilovny a vyvinu tlak do hlavy, okamžitě mi vjede tupá silná bolest do hlavy ze zátylku, následně s mžitky před očima a točením v hlavě, které brzy přejdou pokud necvičím dále, ale bolest hlavy zůstává v zadní části hlavy, i když tlumenější po delší dobu. Při běhání s tím nemám problém, jen při posilování. Děkuji za hodnotné rady a příčiny problému. :)

Kýčera

Bolesť hlavy má rôzne príčiny,môže vám prudko vyskočiť tlak pri cvičení,môže to byť ALERGIA na NÁMAHU,kt.spúšťa silové cvičenie,ochorenie KRČNEJ CHRBTICE,...Skúste si urobiť nejaké cviky na krčnú chrbticu a možno si sami zistíte príčinu svojich ťažkosti.

bolsomtam

raz sa mi stalo nieco podobne pri cviku na nohy(sedis a odtlacas sa na lavicke). mam za to, ze som bol malo hydratovany a presilil som sa, lebo som s tym cvikom este len zacinal a nemal som taku kondiciu. neskor som si nakladal aj viac, ale uz to bolo v poriadku....takze nesedi nieco aj na teba?

centrifuga

Mám 15 rokov a presne taký istý problém. :( Pri posilovaní neopísateľná bolesť hlavy ale počas behu uplne vpohode asi s tým idem ku doktorovi.

house

Na sto percent mate hypertenziu ziadne posilovanie Vam nedoporucujem, lebo Vas porazi, sam som to skusil...Radsej mierny indiansky beh a nasadit antihypetenziva cim skor.Interne vysetrenie , srdce oblicky cievny system.