tehotna s inym....

Príspevok v téme: tehotna s inym....
liana777

Ludia prosim o radu ...sice velmi sprosta otazka ale chcem vediet vase reakcie .... mam uz dieta s partnerom a cakam druhe dieta s inym ...no chcem si ho jednoznacne nechat .... ake su ryzika ze sa to dozvie ze nieje jeho? musi mat to dieta ked je jeho otec aj rovnaku krv alebo nie? je to proste uz dane ze otec a dieta maju rovnaku?

jajaja295

no hlavne ze chlapi nepod.ebavaju a nerobia decka kade tade..vid milionar kolar..takze je to jej vec a jej svedomie,ci s tym bude vediet zit

Aja02

Maoam, nič to nemení na fakte, že svojho priateľa podviedla a chce mu hodiť na krk cudzie decko. Odsudzujúce to je a nič chvályhodné na tom nevidím. Na čo by chodila na interrupciu, keď má priateľa, ktorý sa o ňu a o JEJ dieťa postará? Kvôli takým ženám ako je ona tu behá kopa zatrpknutých mužov. Áno, a teraz sa všetci tolerantní ľudia pustite do mňa- zlej a zakomplexovanej moralistky. :-D

No a pre zakľadatelku len napíšem, že na to tvoj priateľ môže prísť vďaka DNA testom.

Maoam

ak ma jeden rodic A a druhy B, dieta moze mat jednu zo vsetkych styroch krvnych skupin (A, B, AB, 0)...takze nie vzdy sa to da zistit len tak lahko

Maoam

nic nie je cierne ani biele

vsetci, ktori ste ju odsudili, mate ca 1% info z celeho

je to jej zivot a ona s tym bude zit, nie vy

ja jej kvitujem fakt, ze sa rozhodla si to dieta ponechat - to je v tom celom velke plus

a vy sa pekne kuknite najprv na svoje vztahy, ake su dokonale a verne ;-)

sewie

ajajaja-niektori ludia sa proste len snazia vniest jej do hlavy trosku rozumu a apelovat na zmysel pre slusnost-ja na tom nic zle nevidim...akoze ked pojdes po ulici a uviis niekoho nedajboze kopat psa, tak budes ticho-ved on sa ta nepytal ci je to spravne a ci nie....?
ako ja sama nemam rada ked ludia idu tak povediac od temy-ale myslim si ze tu je to teda rozhodne na mieste!tato osoba by sa mala nd sebou RIADNE zamysliet!

Aja02

ajajja, to, že ty nenapíšeš svoj názor je tvoj problém. Toto je verejné fórum a každý si môže písať čo chce.

ajajja

Leela333, ide ale o to, že zakladateľka sa nepýtala, čo si o nej myslíme. Pýtala sa na niečo úúúúplne iné. Toto tu na fóre je niekedy strašné ... Veď keď nemám odpoveď na položenú otázku, tak sa predsa nebudem vyjadrovať, nie?? Jednoduchá matematika: otázka - odpoveď. Keď sa bude pýtať na to, či je špina, že takéto niečo chce spraviť, tak nech sa páči, nech reagujú. Ja si tiež o nej môžem myslieť čo chcem, ale nikto sa ma na to nepýta ...

Leela333

ajajja: Len vyjadrili svoj názor k tejto "charakternej" žene. Keď už sa odvážila sem napísať, musela rátať s podobnými názormi na jej osobu vzhľadom na to, čo spravila a k tomu ešte chce hodiť cudzie deti na krk chlapovi, ktorý ani nie je ich otec. Myslím, že mali právo vyjadriť svoj názor, takže na ne nemusíš útočiť.