Má takýto vzťah zmysel?

Príspevok v téme: Má takýto vzťah zmysel?
lorinnes

S priatelom sme spolu 2 mesiace. Zo začiatku bolo všetko pekné, ružové, stále mal na mňa čas, chodievali sme spolu von aspoň 2-krát do týždňa (byvame od seba asi 50km). Lenže asi pred 3 týždňami nastal zlom. zrazu na mna skoro vobec nemá čas, ked chcem byt s ním musim prisť ja aj to len na hodinu maximálne 2(predtym chodil vždy on a sám stretnutia navrhoval). Stále pracuje, ked sme spolu stále niečo rieši.Neexistuje že by na chvilku vypol mobil. Nechcem mu to vyčítať, viem že ma toho teraz vela a ked sme spolu snaží sa byt ku mne milý a tráviť so mnou aspon aky taky čas. Mám ho naozaj velmi rada len neviem či to ma takto zmysel.Dost ma to v poslednom čase trapi, chyba mi a kedze momentalne nemam nejaku prácu mam vela casu nad tym rozmyslat. Ja by som mala cas mozno aj každy druhy den byt s nim ale on tak max raz za tyzden. Čo si o tom myslite? Za odpovede dakujem

lorinnes

Tak to mi je lúto :( Tento má aspon nejaku prácu tak má tym pokryte. Mna hlavne stve ze musim chodit vzdy autom, nezarabam kedze som este na VS a on pracuje. Proste a stale drankat od rodičov :(. Preto sa mi moc nepači že už na začiatku je to take

milusik

ja som na tom podobne. moj priatel na mna tiez nema cas. akurat tu je ten rozdiel ze on uz nikde nepracuje. a stretnut sa so mnou chce len vtedy ked ja pridem za nim az do dediny kde byva inak nie. skus sa s nim o tom porozpravat

rencita

To stym ze ma strasne vela roboty ach jaj ....to povie kazdy chlap ked nechce alebo zahyba alebo je to pravda alebo klam...to musis vediet ty podla jeho reakcii.Nemusi byt hned neverny pretoze ak tvrdis ze ste spolu dva mesiace mal byta milovat.Ale ak ta nemiluje zrejme je to tak.Ono niektorí muži ozaj robia a niektorí sa len vyhovaraju na robotu...

lorinnes

Nad tým som rozmyslala ze mozno je v tom ina ale zase hovorí že ma strašne vela roboty, a on je taký že netahal by za nos že by mi o tom povedal..myslím

lulu22

kto chce, hľadá spôsoby.
kto nechce, hľadá dôvody.

Asi má inú... keby chcel s tebou byť napr. len raz za týždeň, prečo si to nenaplánujete na víkend?

Ivetka222

Moja zlatá ..trtká inú,tam mu teraz myšlienky plynú!
Neveríš,tiež som to mala a načapala som ho u nej doma.

odpovedam

a mozno mu len prekazalo, ze bol to on, kto stale za tebou prisiel. A tak chcel kartu obratit ;-)
My mozeme len hadat. Skus viac komunikovat s nim, nie s nami...

alibi

kasle na teba ked chlap zenu chcel cas si najde vzdy, ked nechce vykruca sa. ak ho nenechas ty urobi to tam alebo ta k tomu dozenie stale dementnejsim spravanim

kafe

samozrejme, že má. Alebo ty si myslíš, že v zmysluplnom vzťahu je vždy, všetko pekné? Vzťah má svoju dynamiku, vyvíja sa aj keď tebe sa zdá, že skôr upadá.
Takéto "ochladenie" prospeje vám obom, aby ste si trochu utriedili myšlienky, uvidíš, že sa to časom zlepší. A namiesto rozmýšľania, či má tento vzťah zmysel, porozmýšľaj ako zmysluplne využiť čas, aby si sa nevešala stále len na chlapa. Ži si trochu svoj vlastný život, lebo nikto druhý ho za teba neodžije.

lolitaaaa

pokial ho naozaj lubis, tak vytrvaj vo vztahu, raz za tyzden nie je ziadna katastrofa, hlavne pokial je to len na určitu dobu...napísala si, že ked je s tebou, tak sa snaží, je milý, venuje sa ti, to je podla mňa hlavné...