Rozculuje ma to!

Príspevok v téme: Rozculuje ma to!
zewa

Nenavidim, ked mi niekto povie, ze sa stavaju aj horsie veci ako mne. Ze ini su na tom horsie a podobne. Ide ma z toho roztrhnut, pretoze pre mna je vtedy najhorsie to, co prezivam ja a netrapi ma, ze ini sa maju horsie. Akurat sa citim este viac na hovno lebo viem, ze sa mozem citit este horsie. Ako ste na tom vy?

Maoam

M25, stokrat lepsi je clovek, stojaci nohami na zemi, so zdravym sedliackym rozumom a srdcom na pravom mieste, ktory si co-to odzil aj na vlastnej kozi, psychologiu idu studovat niekedy ludia, ktori na tu pracu nemaju predpoklady

treba hladat dobreho odbornika, ale aj ludska stranka je dolezita, musi ti sadnut, musis mat dobry citak pri nom/nej

v tomto pripade sa riad intuiciou

Maoam

apropo psycholog, niekedy tam sedia ludkovia, ktori neziju uplne v realite a sami toho vela nezazili, len odrapkavaju definicie a idu vzdy podla schemy F

hladaj cloveka, ktory je skuseny, schopny pozriet sa dalej od nosa a najmä je schopny dobre chapat suvislosti a ma dobru intuiciu

M 25

ked ja som taka, že ani tomu psychologovi by som neverila, neverím doktorom a už tobôž nie takémuto .. neviem si predstaviť také sedenie .. a čo a ako by mi vôbec pomohol ...a či to bude správne..

lost

ja na to vzdy odpoviem "ale su aj lepsie pripady" a na to ludia vacsinou nevedia odpovedat nic relevantne :D

a potom to ignorujem, lebo ten kto dokaze napisat "su aj horsie" tak nechape alebo je totalny analfabet co sa tyka utesenia cloveka.. resp, schvalne - skus im to vratit, ked sa budu mat FAKT ZLE a sleduj ako zareaguju :)

M 25

tak ale medzi tolkými temami a príspevkami je to už aj tak dosť :)
ved preto, či nemám zájsť k psychologovi, kým nie je neskoro ...
nie, ja nedávam city najavo, ale za to môžu asi rodičia ..

Maoam

M25, no jo, zachovanie fasady pre okolie, asi si nezvyknuta davat najavo, co skutocne citis

davaj pozor, aby ta to raz neprevalcovalo