Zaľúbila som sa donho znova ? Je to možné ?

Príspevok v téme: Zaľúbila som sa donho znova ? Je to možné ?
natusa42

dobrý den,istotne veľké percento ľudí z Vás ma tu pozná a môj prípad lásky,vzťah ,ktorý mám sa tu dlho riešil,
popravde nechcem už ani radu,ani nič podobné,len sa vám chcem vyrozprávať,lebo sa nemám absolútne komu vyrozprávať ...

s partnerom,ktorého mám už pomaly 3 roky,sme mali velikánsku krízu ( stále sme sa rozchádzali a schádzali),na jeho natlak davali znova dokopy,a aby som mala pokoj,dala som s ním znova dokopy vždy (/ takto asi krát/)neverending story vsak má svoju dohru,v posledných mesiacoch,najmä od apríla,sme mali úžasné obdobie,lebo ja som bola vyťažená kvôli maturitám,a on kvoli statniciam,tak som si povedala,že chcem aspon pokoj od neho,tak som bola s ním,chodili sme na dlhé prechádzky len večerné,kedže som sa učievala a aj on,akosi sme si našli k sebe cestu opäť ,on sa zmenil,ako tvrdí,kvôli mne,prestal byť nervozny,snaží sa byť vyrovnaný ,vysmiaty,akého som ho vždy chcela,jeho rodina blbá sa síce nezmenila,a on o nich rpestal hovoriť,viem,že to nie je výhra a pod,ale aspon máme pokoj,ešte stále však mám také záchvevy,že by som ho mala nadobro opustiť,len sa neviem už teraz k tomu odhodlať,počas mája aj júna nám perfektne vzťah klapal,ľudia normálne,predstavte si,dokázali sme spolu normálne výborne vychádzať,boli sme po boku toho druhého šťastnmí,nadšení,dokonca na jeho promociach,ktore mal pred 2 týždnami,som sa donho znova zaľúbila !!! moje vlastnéí srdieško mi povedalo,doslova zakričalo,že " ty ho predsa miluješ " ...aj som mu to potom povedala následne,ludia,ja ho asi vážne stále aj po tom všetkom čo sa medzi nami stalo ľúbim...tesím sa,kedy ho uvidim,kedy mi napise,uz dokonca mu nemam problem povedat " lubim ta " a pbozkavat ho,uz sa mi nehnusi ,ako iste obdobie,zda sa ,ze kriza uplne presla,je zazehnana ..citim sa pri nom fajn,aj ked stale vidim ako hrozbu jeho rodinu a moju rodinu ..ale ..s TYMTO clovekom,co je teraz by som si vedela predstavit buducnost ciastocne...kebyze sa iste veci splnia,ale povedzte,dá sa niečo takéto ?este pred pár mesiacmi som bola pevne rozhodnutá,že sa s nim rozidem,postupne to vsak slablo,a nakoniec som ho nenechala,ako som mala v pláne na leto,ho nechať ....lebo on je proste úžasný...opäť je dokonalý chlap...aj ked vyviedol veľa blbých vecí,klamal mi,robil scény, a pod..tak ..zrazu držíme spolu ...on ma neskutočne miluje,dokazuje mi to na každom kroku ..je toto možné,aby sa mi stalo ?
asi si pomyslíte,že nemám to v hlave všetko v poriadku,ale naozaj sa toto u mna deje ...

Maoam

natusa, ty skaces z extremu do extremu, nie je tomu tak davno, co si pisala pravy opak toho, co pises teraz

vsak uvidis sama, cas ukaze

natusa42

maoam ale také niečo nebude,to je ten problém,lebo ON je dokonalý ,on sa prosze snaží hrozne,dokonca nechcem to tu veľmi pretriasať verejne,ale len toľko poviem,ze druhý chlap na jeho mieste by ma minimálne trikrát už nabeton opustil ( pre isté veci tri )
a on stale NIC ,on je úplne pokojný,šťastný pri mne,vysmiaty,je neskutočne zamilovaný,berie na ako pred rokmi ,ked sme sa spoznali,veľmi sa vsak bojím,neskutocne...že ON na moje prešľapy ,čo som spravila medzičasom nikdy nezabudne a postupne mi ich začne vytykat (ako nie su az take hrozne,ale SU,existuju),a potom neviem,co budem robit..
velmi sa mu cudujem,ze je este so mnou stale,ja by som samu seba uz davno opustila,podla mna ON si zasluzi nejaku inu zenu ,neviem ,sama som zo seba mimo zmatena,porobili sme velke chyby obaja ,ale teraz sme stastni par mesiacov,pokojni,nic nam nechyba k zivotu,tesime sa na seba,ako predtym,citim z neho srdecnost,lasku,nehu,city...ako vlastne vzdy,ale ...teraz velmi intenzivne,akoby " druhy dych vztahu" ..alebo co ,vazne neviem,co to je,cudna faza a to som sa s nim chcela rozist teraz na leto,...nedokazem to opat :( ale teraz nie pre jeho " vyciny " ,ale kvoli sebe ,lebo ho opat lubim ...
je to smutne,ale je to tak ...
kriza neviem,ci pride,ako vravim,lebo je uzasne milujuci,doslova si lasku vychutnavame,to sa mi este nestalo asi :O:O:O:O ale raz to asi zase pride ...to mam cakat na to ?:/to je divne riesenie ..
on sam akurat minule uznal,ze " akasi si pokojna a stastna,taka si nebola uz davno a aka zamilovana jej " ..taky bol zlaty ..ked to vravel ..
je to tak
avsak ja sa velmi bojim toho,ze Z jeho strany je to lne pretvarka a ze je "psychicky """"" naruseny """""" " ako sa mi javil vtedy pred rokom..///ako to zistit ?

natusa42

maoam čo sa to so mnou deje ?:( nechápem sa absolútne ..som mimo zo seba,teraz neviem už naozaj,čo robiť,zrazu sa mi opäť nezdá taký zlý,práveže je ku mne skvelý ,ako v začiatkoch nášho vzťahu,veľa sa rozprávame,veľa sme spolu,prakticky celé dni ,nepohneme sa od seba,zrazu " nemáme žiadne problémy " ,okrem jeho rodiny,ktorá tu vždy bola,je a aj bude ...čo teraz mám robiť ?:/ja mám pocit,že mne šibne z toho,on je spokojný a šťastný teraz