Loto a pod.

Monika339

Majiteľ tipos sa asi musí dobre zabávať na naivite ľudí ..síce asi tak ako aj politici, ale radšej si založím stávkovú kanceláriu ako ísť do politiky

wrtj3

a tiez je velmi zaujimava skutocnost, ze pomaly kazdy druhy mesiac pada jackpot v lote, v amerike maju povinnost zverejnit vitazov, kt. si robia aj tlacovky, keby bola takato povinnost aj u nas,tak neverim,ze by to padalo az takto podozrivo casto..

lost

Noo,ale to ze som este nevyhral lotto neznamena, ze ho nemozem vyhrat ;)
to je na margo politikov ;)
(a metaforicky mienene :P )

lost

ropa by sa zostatnila, myslim si :)
politik ano, ale treba zaspavat s veodmim, ze raz to praskne a pride verejne poprava ;)

lost

to je dobra otazka, ale tazko povedat :)
jedine ze by nam nenapadne napovedal nejaky insider :)

matematicky neni dovod na nastrkovanie cloveka na jackpot, ale na slovensku nic nie je nemozne a dobre vieme, ze hrabanie nepozna hranic..

pretoze ak ludia stavia 1 milion, spolocnost inkasuje cca 350 tisic v zisku.. (vola sa to house edge ak sa nemylim)

cize riskovat taky podvod by chcelo gule a kus chrapunstva, ale opakujem, sme na Slovensku :D

Monika339

A myslíte že niekedy tam aj normálny človek vyhral? ...alebo keďakože padne jackop tak si to tam proste nejaký ten ich nadriadený zoberie? ..existujú vôbec tie peniaze, o ktoré sa vraj hrá?

lost

loteria je dan za matematicku ignoranciu, ci take nieco, raz jeden mudry clovek povedal :)

"tax on stupidity"

tj, dan za hlupost :)

ak ches gambling, matematicky mas najvyssie sanca v hre poker alebo mozno baccarat, neviem ja uz.. vypocitaj si to :)

ale ber na vedomie, ze kde mas vyssiu sancu vyhrat, mas zarovven aj nizsiu variaciu (tj, riskujes x na vyhru x max 2x, v lotte riskujes x na vyhru 1000000x)

ale suhlasim a mam pochybnosti o tom, ci to nie je predtocene.. notara, co dostane par supov za pracu by bolo lahke uplatit.. a miliony prelievat

btw, lotto ma vyplatu len cca 60-70%

to znamena, ked ludia stavia 100 Eur, vyhercovia si sokopy odnesu 60-70eur

30-40eur ide prevadzovatelovi

extremna uzera

nehrat.