Tehotenský test

Príspevok v téme: Tehotenský test
xio

ahojte, mávam stále problémy s menštruáciou, mešká mi aj týždne, no do nedávna som brala hak, teraz už neberiem, pred 2 týždnami sme boli naposledy spolu s priateľom, a po piatich dnoch som si spravila test, ktorý bol negat., no menzes ešte stále neprišiel.viete mi poradiť po koľkých dnoch sa môže robiť test?
chceme mať bábo, no momentálne to neprichádza do úvahy, nakoľko beriem lieky aj Ad.dakujem za rady

andi

ahojte!no ja som si tiez spravila ten testik rapid clear a dufam ze nie som tehotna:)))ale vraj je to jeden z najlepsich testov:)))tak dufam no!

xio

ahojte...tak ja som bola v piatok u gyn. vyšetrila ma, ale vyvolávačku mi nevedela pichnúť, nemali ju v celom meste.
ešte v ten večer som dostala krámy.dnes som bola na krv, chce mi vyšetriť nejaký hormón, ktorého ked bude veľa tak sa to musí preliečiť liekmi ktoré sa dosť zle znášajú.
ked si mala oba testy negat. určite nie si tehotná, neboj:)

wikii

Ahoj ja mam 7 den po tom co som bola naposledy s partnerom a 5 dni mi uz meska mens. urobila som si dva testy obidva boli negativne mali by to byt testy tej vacsej citlivosti jeden v 5. den po styku a druhy 7 den ...dnes rano som bola dokonca u gyn. pichla mi injekciu (vyvolavacku) tak dufam ze menzes dostanem ako si dopadla ty xio?
Ak mi viete niekto poradit z ostatnych budem tiez rada..... Dakujem

jkl

Ahoj, daj vediet ako to dopadlo.. mozno ze menzes nemas kvoli tym stresom, ale ked maju prist pridu. Ja som sa tiez bala asi 2tyzdne, no potom som situaciu brala sportovo, som na to nemyslela a dostala som kramy, a po vysadeni anti vo vacsine pripadov menzes meska.. drzim prsty

neva

Ten test Rapid Clear classic poznam a myslím si , že nie si tehotná. K lekarovi chod, pravdepodobne ti pichne injekciu na vyvolanie menzesu. Pravdepodobne tým, že si chorá a prestala si brať HAK Ti meška menzes, bude potrebné tomu trošku pomôcť

xio

bola som si kúpiť ten test, Rapid Clear classic- v červenej krabičke, stál 120 sk, lekárnička mi vravela že je taký komfortnejší,a výsledok ukáže už po 5 dnoch, ja už mám asi po dvoch týždnoch.test bol negat. tak isto ako ten prvý, no predsa mám obavy, či náhodou, predsa len nie som tehotná.pôjdem za gyn., len dnes je tehot.poradna, tak ma nezoberú.čo myslíte môžem sa na ten test spoliehať??môžem zobrať lieky, aj Ad..mám strach, že by som škodila bábätku/ktoré dúfam ešte nie je/.

orešanka

Závisí to od druhu testu. Existujú citlivejšie, ktoré to zistia 3 - 5 dní po oplodnení(skôr 5) alebo testy určené až po vynechaní menštruácie - 5 dní po predpokladanom termíne. Ak si teraz spravíš ten citlivejší test, mala by si už zistiť ako na tom si. Na typ sa opýtaj pri kúpe v lekárni.