Ako sa prejavuje zapal vajecnikov

Domcik123

Dobrý deň, chcem sa opýtať. Už asi 2-3 mesiace mám mierne bolesti v podbrušku. Ale iba na ľavej strane. Odmalička mám problémy s trávením, takže neviem, či to môže byť tým, alebo niečím iným. Obávam sa či nejde nebodaj o zápal vaječníkov.
Nemáte niekto s týmto skúsenosť ? :/
Ďakujem za každú radu.

boletive vajecniky

dobrý den chcem sa pytat mala som svoje dni mavam ich 5 dni dostala som 26.5. a koncila som 29.5. mala som pocas mojich dni z priatelom pohlavny styk je možne že mi skorej skoncily o jeden den skor vajecniky ma zacaly boliet dokonca casto chodim na wc mala by som ist k lekarovi dakujem .

boletive vajecniky

dobrý den chcem sa pytat mala som svoje dni mavam ich 5 dni dostala som 26.5. a koncila som 29.5. mala som pocas mojich dni z priatelom pohlavny styk je možne že mi skorej skoncily o jeden den skor vajecniky ma zacaly boliet dokonca casto chodim na wc mala by som ist k lekarovi dakujem .

slms

ahojte možete mi poradit som po operaci praveho vaječnika 6 mesiacov mala som silni zapal a mam zase strašne bolesti ,chodim u svojho lekara a hovori mi že je všetko v porjatku čo mam robit porate mi prosim.

xxxxx

Dobrý den chcela by som sa opítať 23.7 som bola na potrate doktor mi povedal že o mesiac by som mala dostať menzes no ešte stále nič ked som išla ku nemu pred dvoma týždnami povedal mi že mám zapal vaječnikou a maternice može to byť aj tým že mi mešká menzes ? prosím poradte mi

Maoam

ak bol zapal v posve, ktory nebol lieceny a bol sposobeny patogenmi, ktore ascenduju smerom do vnutorneho genitalu, ak je oslabena imunita alebo ak bolo dane dievca vystevene napr. chladu v danych oblastiach, ano, je to mozne

D.zit

Prosiim vas, moze sa zapal vajecnikov (vajickovodov,...) prejavit aj u dievcat ktore este nemali pohlavny styk?
Vdaka.

RNG

Zapaly vajecnikov mozu byt z roznych mikrobov, nielen bakterii, co sa snazia lekari tvrdit povacsine, cest vynimkam, lebo to mozu byt aj virusy, mykoplazmy, bilfilmy a L-formy. Na tie zialbohu nezaberaju antibiotika, ktrore nezaberaju aj dokonca na mnohe bakterie.
Ale mikroflora v nasich crevach, kde je zlozena z vyse 90% probiotik rozneho druhu nam vyraba proti roznym mikrobom kopy protitatok, ktore sa mozu absorbovat do krvi a pouzit na boj s mikrobami aj inde v tele.
Ak to nestaci tak su rozne prirodne antimikrobialne latky, napr citricidal, oreganovy olej na bakterie kvasne infekcie a plesne, extrakt z olivovych listov,ktory je aj antiviralny, tiez citral zinok selen koloidne striebro chaparal chaga a betulin na virusy,
a na mykoplazmy a ine maskujuce sa infekcie pomaha odmaskovac NAC a serrapeptaza a antimikrobialne ako berberine, extrakt z olivovych listov, uz spomenuty citricidal, samento, coumanda, banderol a ine.

arhzkkjgtdk

AHojte. Mám 16 a pred pár dňami som sa dozvedela že mám zápal vaječníkov. Jednu stranu vaječnika mám zafarbenú do tmavej farby.. Mám výtok stále a často bolesti brucha,, pálenie pri močení. Mohli by ste mi poradiť ako sa mám zatiaľ do návštevy gynekológa liečiť? Dakujem vopred. :D