Z tmavej-BLOND

Príspevok v téme: Z tmavej-BLOND
Blondy:)

Chcem sa s vami vysetkymi podelit (nakolko som v euforii ze sa mi po x rokoch farbenia vlasov na ciernu podarilo zafar it ich na blond!) mala som teraz svetlo hnede vlasy do cervena s tmavymi koncami- bola som v tescu hovorim si asi po x neuspesnych odfarbovaniah co mi len znicili vlasy ze by som si skusila vlasky trosku zosveťit na nejaku nugatovu a zrazu tam bola londa odfarbovac za 3€ tak som zobrala dve sak co. Tato farba je hotovy zazrak baby mne sa chcelo plakat aka som nadsena ze mi konecne urobila blond vlasy prave vtedy ked som to vobec necakala!!! Ziadne drahe syossy nic ziadny colorb4 ktory som povodne planovala kupit nic Londa a to nerobim reklamu je to krasa! Na prvy x na krabicke bolo ze zosvetly o 4 odtiene na zadnej strane boli tie vzroky a ze zo stredne hnedej na blond a ono to po prvy raz v zivote fakt tak chytilo ako na obrazku na bilion x zafarbene vlasy.. Skuste to drzim vam palce urcite sa nevzdavajte!!!:-))

dfdsfdsfa

hm je to trochu jasito napisane, asi z tej radosti, tak nemam trochu jasno..ale chcela by som si zosvetlit tmavo hnede vlasy na svetle...mam ich farbene faribiacim samponom, takze moje stredne hnede vlasy sa zarafbili na takmer cierne, ale su este take hnede...keby som si dala ten odfarbovac zosvetlil by mi tie vlasy ci iba odfarbil na povodne? lebo nejak nemam jasno v tom