Crevna viroza a jej opakovanie?

Príspevok v téme: Crevna viroza a jej opakovanie?
Miminka4444

Chcela by som sa opytat asi pred mesiacom som mala crevnu virozu, robili mi vtedy testy stolice a sono brucha a nic nezistili tak mi lekarka povedala ze sa zrejme jedna o crevnu virozu a dnes mam po mesiaci rovnake krce v bruchu a citim sa choro ako pred mesiacom :( bolesti klbov a svalou zimnica , krce v bruchu a zastavene vetry :((( chcem sa opytat ci sa da mat ten isty virus crevnej chripky mat 2 x ??:( dakujem za info

RNG

Ked lekari nemaju portiadny terst na rozne mikroby, nazvu to virozy, lebo na to maju zalostne malo dciagnostickych nastrojov.
Ze mas nieco v crevach, co ti skopdi je jasne z toho, ze sa to telo snazi vyhodit. Ale ci su to zamorenia, mikroby alebo parazity, to nemozes vediet.
Pre istotu by som bral ale nastoje na vsetko, tj v prvom rade probioptika a mikrovlakniny, potom pil roztok GSE na bakterrie rozneho typu a na virusy by som bral chaparal. Momentalne bezia potravinove virusove nakazy, rotavirusy, norovirusy a enterovirusy, a je ich viac, nez bakteriovych potravinovych nakaz, ako camphylobacter, salmonely a escherichie, ktore su najcastejsie bakterialne.
Samozrejme nemozes vylucit ani parazity, najma jednobunkove z nakazenych vod.
Viac na to najdes tu
en.wikipedia.org