Nič z toho.

Príspevok v téme: Nič z toho.
jolko

Ahojte,

2 roky som nemal už žiadny vzťah.Nepoviem,keby sa o seba nestarám ako vyzorovo to až veľmi.Ale nič s toho.Ale vždy,ked nadviažem s nejakou babou reč,tak po chviľi zistim,že má známosť.Ako pred včerom na jednej oslave.Keby ho nebolo,padli by sme si hned do oka.Čo ma najviac mrzí,sa širia po dome že som gay.Aj ked,sa s nejakou bavim,sa začnem červenať.Už som proste vyšiel z "cviku" :((

anjelik

Vemeno, keď pošleš Maoam liečiť si niekam komplexy, tak nečakaj, že sa ti stadiaľ vráti, aby s tebou diskutovala. ;o)
A nediv sa, ty sa naozaj vyjadruješ veľmi *fakticky* a stroho, to dáva občas priestor pre ženy domýšľať si, že ich vidíš iba ako povrchné mrchy. Sú také, ale aj nie sú. To platí rovnako aj pre mužov. :o)

Jaja, nie, v tomto prípade sa nejedná o dyslektika. ;o) Číta a rozumie veľmi dobre a je na škodu veci, že mu občas svojimi milými komentami o jeho sexuálnej orientácii a neschopnosti naozaj potvrdzujete, že zeny nestoja za nič. :o)

Maoam

jajaja95: to mi je jasne a ako si si mohla precitat nizsie, popriala som mu v zivote vsetko dobre, nech sa mu dari a tym je pre mna uzavrety na veky vekov

jajaja295

maoam :DDD, ze skutocny sex...to on nebude mat, pokym sa nezacne chovat normalne :D a uz mu ani nepis, robis si zbytocnu robotu, ten ostane zakomplexovany a bez baby do konca zivota

anjelik

Vemeno, v tomto s tebou súhlasím. Je to tak, ale vieš, je to proste v niektorých ženách, že sa radi pochvália, že už niekoho majú.:o) Ale nemyslím, že sú preto povinné ísť sa dať rovno vyšetriť, je to len proste také milé a detské. ;o) Ľudia sa v rozhovore radi zapodievajú príjemnými spomienkami, alebo pokiaľ sa jedná o nevydarený vzťah, tak tým, čo ich trápi, najmä ženy majú k tomu bližšie ako muži, ktorí sú ďaleko uzavretejší a nepotrebujú o svojich intímnych problémoch hovoriť s nikým, nejak sa už v detstve do nich natĺkla predstava, že *pravý* muž neplače, lebo je to slabé. Alebo aj nevedia o čom vravieť a desí ich to ticho pri stole. Tebe to môže vyhovovať, ale niekomu nie. Preto to *tliachanie * občas. ;o)

Maoam

Nevidim nikde, ze by som po tebe ziadala, aby si sa kvoli mne stretaval iba s muzmi :DD.
Ach Vemeno, vidis, ako velmi si vztahovacny? Ved vravim, povazujes sa za pupok vesmiru a tocis sa okolo vlastnej osi.
Dospej. Prospeje ti to.

Maoam

Vemeno, nie, pretoze ja si drzim odstup. Vztahy a osobne veci patria pre mna do dovernej sfery a ak sa mi niekto zveri, tak az, ked sa dobre pozname a dost dlhy cas a naopak to plati tiez. A tych ludi velmi selektivne vyberam.

Mne temy o vztahoch vobec nevadia. Moja odpoved patrila tebe konkretne.

Vemeno

Maoam,

to su prilis osobne otazky. Ty by si sa s cudzim muzom bavila o tom, preco ti rozprava o svojom vztahu, hoci ta to nezaujima?

U nas v praci pracuju tak zeny, ako aj muzi. Hadam si nemyslis, ze kvoli tebe sa budem v praci stretavat len s muzmi?

Ak nechces aby tu boli temy o vztahoch a neriesil sme tu zeny, ani muzov, mala by si sa obratit na administratora.

Maoam

Vemeno, ty len pozorujes (aj to len v istych situaciach, v istom prostredi, takze je to mala vzorka z reality, ktora je podstatne sirsia). Sam sa pohybujes v istom prostredi a mas pocit, ze vsade je to to iste a take ako to vnimas ty vo svojom prostredi, v ktorom sa pohybujes. Ked cely den jazdis napr. na smetiarskom aute, vidis vsade iba smetne kose, smeti a cesty. Nic ine.
Chcelo by to troska pochodit svet, spoznat aj ine kultury, inu mentalitu, ine narodnosti a mozno nacriet aj do inych skupin. Ty sa tiez pohybujes iba v istej sfere a tie ostatne vobec nespoznas.
To ale neznamena, ze nic ine okrem tvojho zuzeneho sveta nejestvuje.

mas tunelovy pohlad a hlavne - iba pozorujes, ale ine je pozorovat a vidiet povrch a ine je zazit, byt v tom a spoznat viac vrstvie a hlavne vidiet to zvnutra.