Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC

Príspevok v téme: Kuchyňa - WC - kuchyňa - WC
xyxyxy

Teraz už vážne !
Lietam v tom od cca. januára . Je mi zo seba zle . Baby, potrebujem poradiť, ako sa z toho dostať sama .Neviem si ani len predstaviť ako by som to povedala doma mamine a nechcem jej to povedať ,ja viem..že by mi chcela pomôcť , ale potrebujem to zvládnuť sama .
Viem,že by som sa z toho mohla dostať aj sama - snažím sa menej vracať ... niekedy to bolo 3-4 krat denne , teraz sa to snazim obmedzovat , a proste uz mam v hlave taky blok ,ze radsej sa neprejem ako keby som mala ist vracat potom .. uz to nevladzem robit .
Odkedy mam bulimiu som schudla "len" 4 kilá , myslíte si, že keby som s tým pomaličky prestala a hývbala sa medzitým ( bicykel,korcule,beh,posilnovanie,stepper,tenis... ) pribrala by som viac ako tie 4 kilá ?
-bola som na odbere krvi , nezistili mi nic zle,vsetko mam v poriadku , kedze vela mineralok ,ovocia,zeleniny ,jogurtov ( bielych ) ostava vo mne , takze predsa v sebe nieco musim mat. ; menzes mi tiez nemeska nikdy .. zatial mam zdrav. stav myslim ,ze v poriadku
Potrebujem len radu, ako zacat .. viem ,ze to pojde pomalicky , ale chcem to , musim to dokazat ! pre seba , aby som netrpela ako doteraz, lebo ma to nicí , ta predstava,ze ja som bulimicka ! - zabija ma to :-(
Prosim baby, ktore mate bulimiu alebo ktore ste ju prekonali , piste ,ako sa vam dari .. a tie ktore ste ju prekonali ,prosim,dajte vediet ako . K odbornikovi ist nechcem,lebo to by potom museli vediet rodicia, a ja chcem byt silna ,AJ BUDEM a musim to DOKAZAT !
Dakujem kazdej !
...................................................................................
ZDRAVIE.sk odporúča:
Veľký boj s anorexiou a bulímiou (PORADŇA)
Viac na www.zdravie.sk

mrska

Ahojte...napisem.vam len co budem doma pri svojom pc lebo tam mam aj foto...irise si super zvladas to vyborne...len sa najedz tepla strava je fajnn. Ja som stale na suchej..klimta aj ja si davam salaty bez dresingov lebo to nemam ani rada...musim citit cerstvu zeleninku...vcera som mala taky den ze som tiez nemyslela na vahu...asi sibudeme zamestnavat mysel viac.....tak pekny den..

klimta.

irise- som rada,že sa máš dobre :) a takisto,že si to nazvala "riešenie nejakej váhy" :))) tiež mám rada busy dni,kedy na myslenie blbostí nie je času :)

tak reštaurácia dopadla super -na podiv mali veľký výber šalátov.tak som si objednala z jarnej zeleniny a smotanovým dresingom bez dresingu :Dn aštastie priatel bol unavený a ledva videl, takže..nemal reči :)

mrska- som lenivá ako vša :D..a dám ti mail tu, dúfam,že ti to nevadí :D wunderrbarr@gmail.com :)) potom ti pošlem ako som si myslela,že vypadáš :))a teším sa :)..irise..nechceš sa mi aj ty poslať? ;P

irise

Ahojte, ja sa ozyvam,len aby ste vedeli ze zijem a celkom dobre.. kazdy den teply obed, vecera nieco lahsie, poobede semtam nanuk,vecer sem-tam kofola.. celkom som rada ze s tou stravou to mam fajn, i ked momentalne sa mam chut prezrat ale viem ze to by som nezvladla bez grcania.. tak si davam med :) a cakam kym dojde priatel.. a pisem vam :P ale kazdopadne mam teraz kazdy den plny, tym ze chodim praxovat, tak nemam cas na riesenie nejakej vahy..

mrska, posli aj mne fotkyy,nech ta uvidim :) pekne to zvladas,dole klobukom.

klimta,ako dopadla restauracia s frajerom? :D ja tiez nerada chodim,ale uz som si zvykla celkom.. vzdy zjem nejaku polovicnu porciju,alebo tak :)

mrska

ahojte tak co som to tam popísala nie je ako PC...
klimta nie že ty na mna cumis ale že aj na mna čumievali ked som si dala zelennu,ale už ich to prešlo,lebo ja som dosť zásadová aj tvrdohlavá, a ako mi písala maoam aj mám železnú volu..ja ked sa do niečoho dám tak do krajnosti...tak to dopadlo s tou dietou...
maoam a tebe dakujem,dodávaš mi sebavedomie,naozaj..to nie je nejaké že tu chcem vypisovať chváli ale uprimne....baby ona naozaj pomáha...
tak a šup pracovať...fuj...ble...
pište a klimta tui je môj e-mail: mrska92@azet.sk....

mrska

Ahojte.cvalam na stacionarnom a pisem..takj to budde aj s chybami...maoam mas pravdu musime sa naucit nehodnotit ine baby...a neporovnavat sa...
Klimta nic di z toho nerob...aj na mna cumis ked si davam zeleninu...ale teraz yo uz akceptuju....daj email napisem a poslem foto...
Tak krasny den.

klimta.

mrska- pekne si to zvládla :) aj stravou :) je super,že si s rodinou strávila príjemný čas ...podľa toho,čo píšeš,ti je muž oporou a stojí pri tebe..veľmi pekné :)

inak nepošleš aj mne fotku?? nech ťa vidím :D..ja som si ťa totiž spojila s určitým obrazom a ktovie,či som sa trafila aspoň v niečom :D

baby..za chvíľu idem s priatelom do reštaurácie..už ho vidím ako sa bude tváriť,keď si objednám šalát haha :D

Maoam

a este - oproti fotkam z ery akutnej anorexie vyzera o 500% zivsie a krajsie, totalne ozila a len tak ziari v tvari, je proste fakt velmi velmi pekna, pritazliva

vtedy to bolo hrozne, strach pozriet :-///, cloveku zovrelo hned hrud :-/

Maoam

Mrska - a TO je ten rozdiel, vy baby s PPP reagujete na taketo 'javy' ako keby ste sedeli na vreci s pusnym prachom, uz len don strelit :DD, lenze ak ta mlada baba mala 75kg (sice neviem vysku), tak to co dala dole, je len a len dobre, pre jej vlastne zdravie...a zrejme teraz vyzera OPROTI minulosti jak lan, je stihla, lenze ty si mala 46kg moja......to je uz uplne ina sfera + ako si sa k nim dopracovala...

to je to,ze nie je chudnutie ako chudnutie a vy nejak vsetko hadzete do jedneho vreca, automaticky vztahujete na seba, ale to sa este naucis, oddelovat to od seba, oddelovat druhe zeny od seba, neporovnavat sa atd.

navyse, ty mas 37rokov, mas 2 deti, ty nemozes vazit 46kg ako nejake 12-rocne dievca,chapes :D

No a aby to bolo kompletne, baby, vcera som videla Mrskine aktualne fotky. Napisala som jej na e-mail k tomu moj komentar. Vam len tolko - ze je to kus nadhernej sexy stihlunkej zeny a ma nenormalne sportovu postavu. Uzunke boky, stihlunke nohy, wow. A tie vymakane ramena.
No ja byt chlap.....:DDD A vobec nevyzera na svoj vek, by som jej tipla tak okolo 30.
Je to krasna baba a stale je totalne stihlunka, tak Mrska, NEBLBNI, jasnacka? :D

mrska

ahojte...
maoam nahnevaná som nebola tak ráno ma nemal kto vytočiť,ale aj to sa mi stáva že ked ma niekto vytočí tak mám tolko energie že bud upratujem,alebo by som niekam bežala tak rýchlo...
tak oslava dopadla dobre..jedla som len zeleninu,moja švagrinká ktorú mám moc rada a je fajn žena,mi urobila šalát zeleninový a brat ma krmil v kuchyni ovocným šaláto ako malé decko...ešte som si dala pohár šampanského a to bolo všetko...jaj ešte dve kolieska šunky a syru...ale vody som vypila asi dva litre...aj nálada bola fajn,podebatila som aj z mojou mamičkou...
no a nakoniec padla debata samozrejme na chudnutie lebo tam bola mužova 26 ročná neter a pochválila sa že schudla 11 kg,je uplne chudá,a všetci že perfektné a ako je to dobre ked človek schudne,no ja som bola jak na ihlách,muž ma hned chytil za ruku,
no a doma som našim povedala že ju všetci chválili a ja ked som schudla tak čo so mnou robili...a bola som schladená že ona schudla a vzyerá normálne a ja som bola hrozná,sice je prevda že ona mávala tak 75 kg,ale na vianoce už bola chudá a teraz ,no je pravda že vyzerá celkom ok,narozdiel odo mna ked som bola vycicaná...tak sa muž so mnou večer ešte vyvadil aj deti...ale potom sme to rozobrali a bolo ok...ale neviem prečo na každej oslave padne slovo dieta,mna ide rozhodiť....
tak dnes je pekný deň,užívajte si ho a píšte zasa ste zaspali na vavrínoch...ahojte.