Preco odpudzujem ?

Príspevok v téme: Preco odpudzujem ?
90100

ahojte, snad mi niekto poradi.

vzdy som bola utiahnuta od malicka. hanbliva a ticha. rozumna, ucila som sa, slusna.

snad ma nebude niekto odsudzovat lebo teraz nechcem posobit namyslene. do tvare osm bola vzdy pekna robila som aj fotomodeling, postupila na miss a tak podobne. ale vzdy som bola taka bucka nikdy jednoducho nebudem mat 55 kg.

na strednej skole sa mi dost upravilo sebavedomie, zacala som sa o seba starat, vzdy mam upravene vlasy, makeup ( mam kurz vizazisticky takze makeup mam vzdy dobry)vzdy mam upravene nechty, mám pekne veci, vela topanok. chcem vediet co sa vo svete deje, som ambiciozna ale nie namyslena,
rada sa ucim, vzdelavam,

Som zabavna, mila , napomocna, priatelska
ale kym niekoho pustim k sebe trva to trochu dlhsie aj rok.

ludia si preto o mne casto myslia ze som namyslena, a pohrdavo sa k nim spravam.

nemam vobec ziadnych priatelov. absolutne. mam priatela ale ten je hrozne casto v praci v zahranici vidime saa tak 2 - 4 X za mesiac. inak som z rodicmi doma. aj ked byvam sama v byte tak som s rodicmi castejsie.

neviem co mam robit teraz idem na VS a nechcem aby som aj tam zostala sama ako prst.

co ma najviac mrzi je to ze ludia nechapu ze ja nerada ponocujem, chodim sa opijat, mam rada zabavu v style ze sedime niekde na byte s priatelmi alebo v slusnom podniku. ale ludia ma odstrcili od seba len preto lebo nechcem litat v noci po ulici v jednej topanke, opita a zhulena.

neviem, je to v ludoch s akymi sa priatelím, su aj slusní ludia este ? alebo budem nevzdy sama ?

J111

A nikto ti nepovedal, ze si napr. skareda? To sa vraj nehovori, aby dievcata nemali komplexy, ale poznam jednu a ta je teda skareda, ale je taka papulnata a este si aj vybera. Asi ma sebavedomie na mieste a ty ho nemas.

90100

nejde len o to pitie, ako da ano da sa zabavit aj tak ze sa opijes len do nalady ale moji byvali kamarati sa bavili tak ze pili od 20,00 do 5,00.

a ide aj o to ze ludia v mojom okoli s kt. udrziavam kontakt nie vask priatelsky iba tak ze sme si znami, sa bavia o uplne zbytocnych veciach, riesia bulvar, maju uplne ine nazory ako ja. maju uplne iny vkus, nemaju napr vztah ku zvieratam, umeniu, literature, cestovaniu. proste ich helsom zivota je : Life is a party ! su tak stary ako ja cize okolo 20. chovaju sa akoby vsetko museli stihnut do 25. ja ani nepijem, aj kvoli liekom ani nefajcim.

skusala som aj starsich kamaratov, tí ma vsak zase zacali odstrkovat lebo som bola prilis mlada a kamaratkam co mali priatelov vadilo ze som aj o 10 rokov mladsia a ziarlili.

zato so starsimi muzmi si vyborne rozumiem, s rovesnikmi si nemam absolutne co povedat. ale starsi muzi ma niektorí teda velmi sklamali lebo len chceli mat mladu zabu vedla seba.

sunrisesunri

Ludia asi maju pocit ze ich nemáš rada a ze ich odsudzujes zato že sa bavia pitím. S krásou a mejkapom to vôbec nesúvisí. Treba si vedieť pustit ľudí viac k telu a naucit sa mať ich rád aj s ich chybami.