Je to na hanbu?

Blondula

noaco !!! hajzelbabu by som ja robit nemohla,lebo by som tam niektorych obstavacov zvonom po hlavach utasala !!!! neznasam ludi,co idu na zachod,hlavne zeny a obstate az steny su !!!!
ale "bedienerin" som robila a velmi rada !! :DDD

fittopage

ja poznam jednu tetu - peknu, mudru, milu, usmievaju, cistu, slusnu. Ked ju stretnes povies si ze fiiha nejaka hovorkyna? ale nie ona je upratovacka, kto ju nepozna v zivote by to o nej nepovedal. Proste fakt ide o toho cloveka ale bohuzial dnesna spolocnost a svet je taky ze dovi dopo. Jednoznacne je to lepsie ako sediet doma na zadku :) Ved cistota pol zivota :D hlavu hore a usmev na tvar! :)))

jedna

ovela vacsou hanbou by som nazvala parazitovat na urade prace, nez robit taketo prace.

mimochodom poznam chalaniska, ktory robil smetiara (inac velmi dobre platena praca) a dialkovo vystudoval VS a je z neho Ing a neskor sa zamestnal adekvatne svojmu vzdelaniu.

takze vsetko sa da len treba chciet. kto chce- hlada sposob, kto nechce- hlada dovod.

jingles

moja mamina tiež pracovala ako upratovačka odkedy brat išiel do prvej triedy po moju osmu mohla ist inde ale takto sme mohli kedykolvek za nou prist mali sme navareny obed bola by odisla skorej ale kvôli nam jej to tak vyhovovalo a na hanbu je skôr to ked človek môže mať robotu a nemá bo je vyberavý

Maoam

tak problem so sebavedomim a sebauctou ma ta pani, ktora by sa sama hanbila, keby sla upratovat

to je jej osobny problem

Maoam

tak ked sme mali problem s odtokom a prisli vodari, len som zirala, co vedia a ako sa zvrtali, to bola zachrana a v piatok poobede :D