Čo si myslíte o vzťahu 16 ročnej a 28 ročného?

jahodka123

Tak toto je pekelný rozdiel. Klapalo by im to asi len vtedy, ak by bol chalan trošku mentálne zaostalejší. Už som videla pár 18-38 a tomu chalanovi(38)sa zastavil rozum niekde v puberte a preto im to asi klape.. Nechápem, ako môžu byť takýto ludia spolu. Napr ako moja kolegyňa. Má za sebou svadbu, rozvod, dieťa, má 33 rokov ...skrátka už má niečo odžité a dala sa dokopy s chlapcom, ktorý teraz vyšiel strednú školu. No môže toto klapať? Veď o čom sa spolu môžu baviť ??Podľa mna len krátkodobo, ale česť výnimkám !

Aja02

Jajaja, a kolko rokov mas ty vztah? No pochval sa nam. Dnes sa pary rozvadzaju uz po dvoch rokoch, pretoze maju "rozdielne povahy". Za trapne povazujem to, ze niekto z vas si tu dovoli onalepkovat nejakeho muza za "pedofila", "devianta" a "uchyla", a pritom ho ani nepoznate. Dievca oznacujete na "naivnu" a pod., pritom neviete, co vsetko si prezila. Je to ich vztah, nie vas. Ak si myslite, ze tymi svojimi privlastkami niekoho rozdelite, tak sa mylite. Ak by som mala vztah s takymto vekovym rozdielom, tak by mi bolo suma fuk, co si kto mysli. Ten vztah si budu tvorit oni, nie vy. ;-)
0vecka, mne len pride divne, ze tu niekto oznacil mojho starkeho za uchyla, pritom boli spolu 70 rokov. :-D To, ci vztah vyjde nezalezi na veku, ale to sa nejdem ani snazit vysvetlovat.

lalinaku

caxte :) ja som zacala chodit s muzom o 10 rokov starsim ked som mala 18 :) vlastne sme sa poznali ked som mala 17.
Nam to tak vyhovuje ,obaja sa navzajom obohacujeme ,ucime sa navzajom jeden od druheho. Samozrejme vztah s vekovym rozdielom si vyzaduje velku ochotu riskovat a vysporaidat sa , najma mlade citlive dievcata by sa tomu mali vyvarovat. I ked ja som tiež taka citlivka :) a aj ked boli problemi, vyhrabala som sa z nich .
Ano ,moze ist o uchylaka ale dievca :) na to vie prist aj sama :) staci uz len vnimat sposob konverzacie a aky ma z neho pocit na konci rozovoru ci uz cez net alebo osobne :) Vsetko je o osobnosti a zakladatelka temy neprispela id kedy zalozila temu ani raz tak neviem ci to nie je vymyslene ale co :)

0vecka

2 Aja02 to nevysvetlis... podla mna kym to nieje typu ze 90rocny milionar a 18nastka so silikonmi tak je to normalne..a moze z toho nieco byt ale vecsina vztahov sa aj tak rozpadne...

J111

Ja len nechapem, co to dievca vlastne chce vediet. Vsak takmer nikto z nas nemal taky vztah. Skusenosti musis zbierat sama a sama aj rozmyslat, ci je to dobre alebo nie. Panatno?