Ako takticky dostať Moju vec naspäť

Príspevok v téme: Ako takticky dostať Moju vec naspäť
DzanaFX

Ahojte, stala sa mi taká nemilá skúsenosť...Až je to trochu na smiech, stretla som sa s jedným chlapcom, raz, potom druhýkrát, veľmi sme si rozumeli, ale...On je po trojročnom vzťahu a ja zas nechcem tiež nič rozvíjať, tak som sa o nič ani nepokúšala, no on ma na druhom stretnutí pobozkal, čo som mu pekne jasne vysvetlila, že to zašlo priďaleko a že to vôbec, ale vôbec nie je dobrý nápad. Požičala som mu jednu mne veľmi dôležitú vec - moju knihu, ktorú som dostala ako dar. Nejde ani tak o to, ale skôr o to, že je to môj poklad, moje knihy pre mňa znamenajú veľa.. Ja mám inak 21 a on tiež (tu nasleduje vtipná pasáž vzhľadom na vek). Malo dôjsť k tretiemu stretnutiu, no chlapec vždy nepochopil, že ja sa s ním nemienim olizovať na verejnosti len preto, lebo on si chce po vzťahu užívať. Tak som sa mu naozaj jemne, ale fakt jemne snažila naznačiť, že to takto nechcem a že to ani nepôjde, lebo že mne bolo fajn, že sme si strašne dobre rozumeli, ale tým bozkom to celé pokašľal, lebo už to bude len o bozkoch a žiadne debaty... že to takto proste rozhodne nechcem, nech ej to na kamarátskej báze. Jeho postoj ma dosť zarazil, zachoval sa ako 15 ročný...Vynadal mi, nech si to dám v hlave do poriadku, že sa za mnou nebude "je*ať", len aby sme si pokecali. Že nie je gej, aby sa so mnou kamarátil, že či sme deti, že sa budeme stretávať za účelom rozhovorov....Tak som sa to snažila rozdýchať, lebo do mňa vošlo sto čertov a poprosila som ho, aby mi vrátil moju knihu, načo on zareagoval, že nakoľko mi na nej tak záleží, tak mi si ju má sto chutí nechať. Tak som ostala v šoku, povedala som, nech sa o to ani nepokúsi, lebo mi na nej záleží a znamená pre mňa veľa, na čo mi on odpovedal uvidíme...A odišiel...Ten debil je odo mňa 70 km, ako sa mám dostať k svojej knihe...Fakt rozmýšľam, že mu pošlem cez kamoša na vyhrážku list z polície, aby vrátil ukradnutú vec...Ale tak to je celé detinské...Túto tému som zaradila medzi vzťahy, lebo tam to celé začalo...No ako, čo mám robiť? Som v pomykove..:-D

DzanaFX

Nenen, on mi ju pekne donesie, keď neviem čo bude, ja isto nebudem míňať peniažky, ktoré sú už určené na jedlo na mesiac, keďže som sa čerstvo odsťahovala od rodiny...Mňa nieže zarazil, ci koky ja som v šoku ostala, čo začal písať, ako sa postavil k danej veci, že ja niečo nechcem a on sa z toho zrútil, lebo som mu naštrbila EGO....Ostala som paf...A v pohode..Ďakujem za radu...on ju donesie, bude musieť...!

SoooLankova

Dzana prepáč nevšimla som si to, že sa to stalo dnes.
Ja som ti slušne poradila, neradím ti predsa žiadne bitky ale hádam mu nechceš s úsmevom povedať aby ti vrátil knihu. Aj tak sa to síce dá ale vidím, že chlapec je zrejme bezcharakterný takže načo sa hrať.
Len ma rozčúlil prístup toho chlapca, pretože požičiané veci sa majú vrátiť.
A na druhej strane prístup : nemám ako ísť, nemam peniaze, nemam nikoho - tak tu knihu si už odpísala a už ju nikdy neuvidíš.

DzanaFX

SooLankova, stalo sa mi to dnes a riešim to pokiaľ si si nevšimla a nie som ten typ, čo sa pôjde pobiť...Sa trošku ukľudni, ja sa tu normálne radím, čo by trebalo robiť...A NE nemam oca ani brata, ktorí by mi pomohli..A nesadnem si ani na vlak a nepojdem 70 km pre svoju knihu, lebo na to nesu peniaze keď to dakto nevie pochopiť je mi ľúto, ja som slušne žiadala o radu....! A nebudem ani robiť detinské konania...LEBO...

SooLankova

zisti si jednoducho čislo jeho matky, priezvisko máš tak nabehni do ORANGE, TMOBILE, O2 alebo kde je a vypytaj si čislo a volaj.
A nechapem čo riešiš.
Nemaš otca? kamarata?brata?
nabehni tam a zober si ju, tu nejde o to či to bude alebo nebude detinske, keď sa chova jak retardovany a nechape že požičane veci sa majú vrátiť späť tak si po ňu pekne osobne choď ale nie sama lebo ťa pre knihu aj dopicha!
A ešte jedna pripomienka ale neuraz sa. Keď nevieš vyriešiť takúto jednoduchú vec , tak ako chceš riešiť veci zložitejšieho charakteru kde už o čosi ide?
Mne to pripadá , že ti na tej knihe až tak nezáleží lebo keby záležalo tak nájdeš v sebe trochu agresie a tú knihu mu hoc aj vyrežeš z tela. Proste je tvoja , ide tu o princip a vec je uzavreta nemysliš?

DzanaFX

Nemám číslo na nikoho od nich, len na neho, písala mu už kamoška, že nech si riešime, čo je medzi nami, ale nech vráti knihu, ktorú mi darovala...(nedarovala mi ju ona, ale to je jedno)....Tak uvidíme...

mezopotamia

Ak je to debil, tak ti tu knihu proste nedá a môžeš sa aj rozkrajat. Ide ti o obsah alebo o to že to bol dar? Lpiet na veciach je istý druh závislosti, chapem ale, pri tvojich rodinných pomeroch, a ja mam tiez moje kultové knižky. Ukradnúť ju asi nepojdes :) polícia je blbosť. Skús to cez jeho mamu. A cez city. Zavolaj jej že ti na tej knihe záleží, že je to srdcovka lebo ti to dala povedzme zosnula babicka

DzanaFX

soffa, áno viem, že to takto bude robiť, môžem len čakať, že to z neho opadne...bože chlapi, chlapi...tak ale takú reakciu som fakt nečakala, som myslela, že sranduje...človek až zabudne, ako sa dokáže niekto pretvarovať, som zo seba sklamaná po veľmi dlhom čase ma sklamal šiesty zmysel

fero11111

ta cudny pripad ale ta poviem ti :D ze zabavne tak to je nejaky dement co nevie co kde komu a tak sa slusi a patri :) proste parada tak ten list to je trapne to skdoa sa trapit a namahat ... neviem co by si mala robit

soffa

pretoze on ti ju nevrati.keby chcel tak by ti ju vratil hned,co si mu povedala ze nemas onho zaujem...bude ta len tak zo srandy mozno z toho ze si ho odmietla,len tou knihou provokovat.,lebo vie ze je to tvoja najoblubenejsia kniha...

DzanaFX

Veľká kniha reči tela, nepozerajte prosím na cenu, ani o čom je, proste pr emňa znamenala veľa...je to jedno, čo je to za kniha, aj keby to bola kuchárka...