Moj najvacsí problém

Príspevok v téme: Moj najvacsí problém
qwertz

Zdravím, ja uz fakt neviem co si mám o sebe mysliet. Som jediný normálny clovek? (ja viem, ze nie ale aj tak...). Vsade vidíte ako sa niekto kürví, len ja som „ten slusný“ ktorý má nejakú dostojnost/zábrany.
Mám 20 rokov, pomaly uz 21. Este som nemal ziaden vázny ani menej vázny vztah. No pritom nevyzerám nejako zle, proste priemerný vzhlad. Vsetci rovesníci uz majú alebo mali vztah alebo nejaké skúsenosti so vztahom a podobnými vecami. Len ja „slusniak“ nie. Posledných pár dní mám velmi, velmi zlú náladu. Dá sa povedat, ze az depresie.

Je uz neviem co si mám mysliet alebo co robit aby sa to nejako zmenilo k lepsiemu. Dost vztahov pochádza s diskoték alebo po znamosti kamarátov a pod.
Po známosti kamarátov nie je ziadna holka k mání a na diskotéky nechodím takze fakt neviem kde sa dá nájst normálny vztah kde by bola holka fakt ze slusná a verná. To je problém dnesnej mládeze/spolocnosti. Vacsina z nich len pije, süká, a pod... Ziadna zodpovednost.
Ja fakt uz neviem, o slusných chalanov nemá nikto záujem? Nikto?! Som pracovitý, rodinný typ, mám rád deti. Viem porobit veci okolo domu co treba, domáce práce (okrem prania teda, uz sa ucím varit dokonca :) Mám dokonca prácu ktorá je aj platovo v pohode.
Nefajcím, nepijem, neberiem drogy... tu je asi problém, ze nerobím tie hovadiny co robí dnesná mládez. A je so mnou aj sranda niekedy, nie som suchár ako sa moze na prvý pohlad zdat.

Tak sa teda pýtam: robím niekde chybu? Je chyba vo mne alebo v ostatných? Co mám vlastne spravit aby som aj ja nasiel svoju polovicku? To jediné mi chýba ku stastiu, prezívat tie krásne veci, aj riesit problémy aj vsetko co k vztahom patrí, plusy aj mínusy.
Cucáci si nájdu holku hned, a ja aby som ostal sám.
Sakra, F*ck Logic!

Marecek24

qwertz a čo keby si predsa aspoň skúsil tú diskotéku. Aj tam chodia slušné baby, čo nepijú, nefajčia. Idú sa tam len zabaviť, zatancovať, lebo ženy milujú tanec. Všetci kamaráti si na diskotékach našli frajerky a sú to normálne baby, žiadne k*urvy. Však len skús, za pokus nič nedáš.

JakubJakubko

Tvoj hlavný problem bude podla mna v tom ze si nadobudol iluziu o tom ze tvoja slusnost je vynimocna, ze takych ludi je malo a preto si myslis ze si tazko niekoho najdes. To ale neni pravda. A stym chlastom, fetom a cigaretami u mladeze to zas neprehanaj. Ja osobne som mlady, slusny, vpodstatne nerýpavý a bezproblemovy typ a ver mi ze so zenami nemam ani najmensi problem. Mam pocit ze to mam pestrejsie ako tí moji "neslusni" kamosi ktori by podla tvojej teorie mali kefovať od rana do rana.

lost

rnak

Čudné že?

ano (definuj cudne), ale pokracuj !!! :)

svet nutne potrebuje ludi, co sa venuju takymto veciam.. hitorickym kusom atd..

rnak

Tak namiesto toho aby som trávil čas s rovesníkmi na diskotéke, trávim ho so "starým železom". No čo už, som iný ako ostatní. Ale napriek odsudzovaniu ostatných, stále hodlám ostať sám sebou.

rnak

qwertz a ostatní - nie ste sami. Mám 22 rokov, nefajčím, a ožratý som ešte nikdy nebol. Vzťah s dievčaťom som ešte nemal, nemám odvahu žiadnu osloviť. Moj vzhľad je nič-moc. Navyše mám netradičné záujmy - aktívne sa venujem poznávaním, údržbe a opravám historických nákladných automobilov. Jeden zo 40-tych rokov vlastním od 16-tich rokov, a chystám sa zadovážiť si ďalší. Čudné že?

veve_IX

qwertz držím Ti palce, tým viac že si krajan - Trnavák ;-). V dnešnej dobe žiť slušne a držať si nejaké hodnoty nie je jednoduché, ale oplatí sa. Chce to trpezlivosť, no uvidíš, že raz bude tvoja snaha ocenená a nebudeš ľutovať :). Drž sa a ži tak, aby si bol šťastný. Nejde o svet, ale o teba - si originál :). Prajem ti, aby si našiel, čo hľadáš.

DeniLACA

Klobúk dole, myslela som, že slušňáci už ani neexistujú. Drž sa, raz svoju polovičku nájdeš, hlavne neupadni do vecí len aby si zapadol :)