Prečo sa ľudia radi vyživaju v nešťasti druheho ?

Príspevok v téme: Prečo sa ľudia radi vyživaju v nešťasti druheho ?
kailla

už toho mam fakt akurát tak dosť. minulý týždeň som bola na nejjakom takom podobnom foŕe, a fakt, potrebovala som radu. mam 20, kamošky mi nepomohli príliš, a mame sa s tým jediným nezdôverím. a tak som zašla na fórum . napísala temu a čakala. lenže tí ľudia ma začali vysmievať , písali aká musím byť tupá,..a atd. a pritom som chcela niečo iné! na čo to vlastne vôbec otvárajú, keď aj tak píšu nezmyselné veci, ? dobíjajú si vlastné ego tým že niekoho zrazia a pomížia,..? ako to mám chápať? dosť ma to trápi..

Lussy86

Kailla..je dôležité ako to napíšeš...keď to napíšeš formou, že to druhí ľudia môžu pochopiť ako humor tak v takom duchu aj budú odpisovať....
No čo je pre teba mega problém, môže byť pre druhého len kvapka v mori vieš...
Je to tu anonymné, jedno šťastie, lebo mnohí by možno po zverejnení príspevku nevyšli na ulicu...
napíš tu na zdravie a uvidíš reakcie...

xxy

pretoze niektore prispevky su fakt vtipne.. no a potom zalezi, aki ludia odpisuju, aku maju momentalnu naladu. a niektori beru ponizovanie na nete ako svoje hobby, to su vacsinou taki ludia, ktori toho moc nedokazali a potrebuju si zdvihnut sebavedomie.

milli11

Ja som bola tiez na jednom fore, ale to bolo jojoj, uz davno. Chcela som nejaku radu, ale namiesto nej iba posmesky a reci tipu, "toto nevies, co si taka blba..." Nebolo to nahodou to iste forum? Teraz tam uz nikdy nehladam radu, iba se-tam mrknem a stale je to rovnake. Niekto sa nieco opyta a odpovede tipu: "ano, si magor, najdi si to niekde inde, my tu od toho nie sme". Tak naco je potom forum? Netrap sa tym, su to ludia, ktori nic v zivote nedokazu, preto sa takto vysmievaju a ponizuju inych.

preto

1.) Kto sa smeje jazvám nepoznal bolesť.

2.) Každý má trapenia a životné zlomy a keď je druhý na tom ešte horšie, zistia, že na tom nie sú až tak zle a zároveň idioti, ignoranti, sociopati, čo si radi kopnú do ležiaceho.